Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan animet amiben...

Sarki kérdése:

Tudtok olyan animet amiben kardos magia es komolyabb tortenet fuzodik hozza?

Figyelt kérdés
A Bleach nagyon megfogott 3x lattam az osszes reszet imadom nem tok rola leallni de h az anime leall szeretnek vmi ujat a Bleachben 1xruen minden jo az ost a szereplok a grafika es a tortenet is kerlek vmi jo otletet koszonom elore is
2012. márc. 4. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
one piece kb 60. résztől indul be igazán a történet
2012. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én is a One piecet ajánlanám.

De ha az nem tetszik ott a Hakuouki, ami sztem egész jó csak rövid.

Vagy a Gintama, de az nem valami komoly

2012. márc. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán a Gintama, komoly mondani valója van, csak rohadt nehéz észrevenni a baromság közül :D

Hakuouki

Esetleg a Nurarihyon no Mago, de abban nem igazán a kard a lényeg, de a főszereplőnek kardja van.

2012. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zotyix14 válasza:
Miért lefog álni a bleaach?
2012. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos igen meg ket resz lesz kiadva aztan szunet
2012. márc. 14. 19:09
 6/8 anonim válasza:
Guin Saga... itt sem azon van a hangsúly, de többnyire az egyetlen fegyver amit használnak, az a kard.
2012. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

naruto :) és persze fairy tail..

de ha a narutót nézed a shippudent nézd előbb mert az izgibb :)

2013. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elárulnád a narutoba ki a rákom használ kardot? mert senki nem használ csak szólok.. a one piecebe is csak egy ember használ erről ennyit.. amugy ha a bleach megfogott akkor ajánlom neked a tokyo ghoul-t már több nézője van mint a narutonak most az nagyon felkapott lett nagyon durván jó legalább annyira mint a bleach vagy naruto vagy még a swordt art online abban sokan használnak kardot konkrétan szinte mindenki plusz mágiát is használnak az neked való szerintem, mert a sztori is király benne és nem ilyen idióta gagyogós hülyeség mint a 90 százaléka az animéknek..
2014. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!