Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmet érdemes +nézni...

Melyik filmet érdemes +nézni :Félelem.com, Fehér zaj, Végső állomás? Mond6tok ti is, h ti milyen más filmeket ajánlanátok!

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mind a 3 filmet láttam amit felsoroltál...hát nekem a félelem.com nem igazán tetszett...a fehér zaj az egészen jó, de nekem a 2. része jobban tetszett...aztán a végső állomás jó film, annak is van 3 része de abból sztem az első és a 3. a legjobb.

Sikoly-trilógióát gondolom ismered nekem az örök klasszikus...nem azért mert annyira félelmetes, meg jó...hanem mert bennem régi emlékeket ébreszt fel!:) Nemtudom mennyi idős vagy, írd meg és akkor könnyebben tudok segíteni!:)

2009. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Feardotcom nagyon jó. A fehér zaj mindkét része csak a jó kategória. A végső állomást nem láttam. The Unborn, REC, Mirrors ez a 3 film még nagyon jó!
2009. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Fehér zaj annyira nem tetszett. Inkább érdekesnek mondanám de nem valami félelmetes.


A másik kettő viszont tényleg jó film:D:D

2009. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A végső állomás egyik kedvencem ha van vki aki velem alszi utána:D

Nézd még meg ezeket:


Fekete Víz

Feltámadás

Darkness Falls

Silent Hill

Álmosvölgy legendája

Grimm testvérek

Faun labirintusa

Kör

Átok

Holtak hajnala

a nagy klasszikus Kedvencek temetője

most volt az Ogre(de ez naon kaka)

Ragyogás(garantált bekaka)

resident Evil

Tükrök

Battle Royale(hasonló a vgső állomáshoz)

A szem

Gótika

A boogiman

Alice csodaországban

Kaptár

2009. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jajj és kimaradt az Aki bújt aki nem:D


rem ennyi elég:)

2009. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak a Végső állomást láttam (na de annak mind a 3 részét :D). Sztem nagyon jó film, és ha megnézed, akkor mind a 3 részt nézd meg! :)
2009. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!