Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem veszélyesek az olyan...

Nem veszélyesek az olyan filmek, mint például a Testvérbosszú (The Boondock Saints)?

Figyelt kérdés

Labilis idegállapotú emberből önbíráskodási és megtorlási tetteket válthatnak ki az ilyen filmek. Ráadásul az önjelölt világmegváltókat a film pozitívan állítja be, megspékelve egy kis katolicizmussal.

Hasonló film a Taxisofőr (Taxi Driver), ami szintén pozitívan ábrázol egy rasszista, elmebeteg alakot, aki elkezdi a bűnözőket irtani.


2012. márc. 15. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az erővel a filmek felét le kéne tiltani. Akinek van egy csöpp esze, az tudja, hogy ez csak film. ÉN is sok filmet láttam már, durvát, kevésbé durvát, és itt vagyok, nem őrültem meg. Egyik ismerősöm horror rajongó látta már a: Mártírok, Szerb film, Saló, avagy Szodoma 120 napja, Cannibal Holocaust, Ebola Syndrome, Q visitor... És él, virul, nem őrült meg ő sem. Pedig a testvérbosszú ezekhez képest gyerekmese. És most rekláááám:
2012. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!