Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történik a góóól 3 című...

Mi történik a góóól 3 című filmben?

Figyelt kérdés

Megnéztem az első két részt és nagyon tetszettek. Sajnos a 3. részt nem találom feliratosan, szinkronnal pedig úgy tudom, hogy meg sem jelent.

A trailerek is nagyon furcsák az első két részhez képest, mintha nem is Santi lenne a főszereplő. A második részben befejezetlenül hagyták a Rose-sal való kapcsolatát is. Kibékülnek és összeházasodnak végül??

Légyszi ha valaki látta írja le mi lesz benne. Főleg a szerelmi dolgok érdekelnek. És hogy a családjával történik-e még valami.

Esetleg ha valakinek van linkje a szinkronos góóól 3.ról azt megköszönném. Láttam az interneten is párat de nem nagyon működtek nálam.


Úgy hallottam 4. rész is lett, arról tud valaki valamit?:D

Előre is köszönöm!


2012. márc. 15. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Valóban nem Santiago a főszereplő, hanem Charlie Braithwaite, a tehetséges focista, aki viszont egy rosszfiú a magánéletben, és ez kihat a karrierjére is. Annyi köze van csak Santiago-hoz, hogy csapattársak.

Mindannyian meghívást kapnak a nemzetük válogatottjába, de sajnos Santiago lesérül, így részt se tud venni a világbajnokságon.

Rose már nem szerepel ebben a részben, csak utalás van rá, hogy végérvényesen szakítottak.


Ha az első két részt szeretted, és folytatást remélsz, ennél valószínűleg nagyon csalódott leszel, mert ez egy teljesen külön történetként fogható fel.

2012. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Hát elég hülyék a forgatókönyvírók, amiért szakítanak Rose-zal. Ennek így semmi értelme. Tudom, hogy itt a foci a lényeg és nem a szerelem része, de akkor is..

Különben a 2. rész végére is kb. 5 perc lett volna vagy még annyi sem, hogy beleveszik azt, hogy kibékülnek és akkor happy end lett volna, és nem lett volna befejezetlen. Kb. annyi kellett volna, hogy felhívta volna Rose Santit, hogy szeretlek, és megbocsájtok. Vagy odarepül valamelyikük a másikhoz, és egy csók. Ennyi lett volna.. na mind1 :D

2012. márc. 18. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!