Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeri valaki ezt a sorozatot?...

Ismeri valaki ezt a sorozatot? Mi a címe?

Figyelt kérdés
Talán a "Hősök" című sorozattal futott párhuzamosan, nem tudom. Annyira emlékszem belőle, hogy volt egy hapsi, akinek volt egy kulcsa, és bármilyen ajtó zárba beledugta, és gondolt egy helyre, akkor ott teremt. És még sok ilyen tárgy volt, amik ilyen képességekkel, vagy nem is tudom mivel ruházták fel az illetőt. Volt egy rész, egy hapsinak a fésűjével, ami nyílván nem mindennapi volt.. Megfésülte a haját, és akkor gyors lett. Mi volt a címe?
2012. márc. 16. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

The Lost Room, 3 részes minisorozat volt.


[link]

[link]

[link]

2012. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt a sorozatot én is mióta kerestem.

Ráadásul a The Lost Room már vagy fél éve a HDD-men is van, csak még sosem néztem meg, ha tudtam volna, hogy ez az már rég megnéztem volna.

2012. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!! :D De am megtaláltam miután kiírtam a kérdést, rá egy 15 percre. Angolul keresgéltem rá, kulcs szóra meg ilyenek :D De nagyon köszönöm.
2012. márc. 16. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!