Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Batman: Sötét Lovag vége? HELP!

Batman: Sötét Lovag vége? HELP!

Figyelt kérdés
Sajnos nem jó a DVD és a mai napig nem tudom mi történt a film végén. Ott áll le a film, amikor Gordon családját elrabolja a megégett arcú Harvey. És nem tudom, hogy mi lesz velük, illetve azt sem, hogy mi lesz Jokerrel? Hisz ő akkor még ott lógott annak az épületnek a tetején.

2012. márc. 18. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Joker-t letartóztatják

Harvey meg akarja ölni Gordon-t aki a családja megmentésére érkezik, de megjelenik Batman és a mélybe rántja Harvey-t

Harvey meghal, de Batman arra kéri Gordon-t mondja azt hogy Batman ölte meg azokat az embereket akiket valójában Harvey ölt meg a kórházból való szökése után

így Harvey megmarad Gotham fehér lovagjának és ezzel nem hagyják hogy Joker győzzön akinek az volt a célja hogy Harvey-t is a rossz oldalra állítsa és így az emberek elveszítsék a Harvey-ba helyezett hitüket

2012. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jokert letartóztatják? És ennek nem lesz valami folytatása? Megszökik a Börtönből vagy valami? :D Amúgy köszi mindent!
2012. márc. 21. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyáron lesz a folytatás a Dark Knight Rises

de abban már nem lesz Joker, főleg hogy az őt játszó színész, Heath Ledger elhunyt

2012. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen hallottam a híreket. köszi mindent (:
2012. márc. 23. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyan, semmiség :)
2012. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!