Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi szóltatok a Guilty Crownhoz...

Mi szóltatok a Guilty Crownhoz? (anime) Kinek, hogy tetszett, tízből hány pontot adnátok rá?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Még folyamatban a ledarálás projekt...

Nem rossz-nem rossz, sőt inkább jó, de még nem pontoznám a vége előtt. Kaszát nem kap részemről a vége előtt az tuti :)

Kicsit az alaphelyzet és pár más vonásban hasonlít a Code Geass-re. Ez azért peches, mert a Code Geass a kedvencem és elfogult vagyok vele kapcsolatban, így ha épp ahhoz hasonlítom a Guilty Crown-t akkor alul lesz osztályozva. De zért tetszik. :)

2012. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Életemben nem látam még enél jobb animét imáádom a vége nagyon szomorú én be sirtam rajta de szinte kifogástalan nekem nagyon tetszik mondjuk ha lenne magyar szinkronja akkor talán még jobban szeretném de minden percét élveztem

1000 pont :D

2012. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Majd ha végignézted, még írj róla véleményt!

2. Nekem ennyire nem tetszett, sőt én 6\10 pontot gondolok reálisnak.

2012. márc. 30. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:

MEgvolt mindegyik rész. Van benne jó is rossz is. Sok idegesítő következetlenség és hiba miatt mondjuk legyen 5/10. képileg és hangban/zenében egész jó. Alapötlet és sok-sok részlet nagyban hasonlít a Code Geass-re, csak abban jobban eltalálták. Ez amolyan semleges zóna.

Ami negatívum:

- karakterek: nem túl kidolgozottak, alig van vagy nincs szerethető szereplő. Itt az ember eredendően gonosz és rossz, de legalább talál mindig kifogást. Ha meg azért inkább jó, akkor nyúlbéla és határozatlan, ha kap egy kis erőt amit másoktól nyúl le, akkor sokszor erősebben és jobban irányítja mint a tulajdonosai akiknek a lelkük tükörképe. Hja, ez van. Nagyon jó, hogy egyes szereplők múltjára és okaira adnak választ, csak amit adnak az néhol ellentmondásban van a korábbiakkal.


SPOILER:

Gai a legidegesítőbb: elején majdhogynem pozitív karakter, igazi vezér akit azért követnek mert hisznek benne és mert olyan magabiztos. Aztán második megjelenésekor már egy szocio-pszichopata megalomán tájparaszt aki mindent és mindenkit nagy ívben l*sz*r mert ő akkora istencsászár, hogy őt szolgálnia kell mindenkinek. Meg persze pusztuljon a világ csak hogy a Pszochogirl aki régen majdnem kinyírta (csak aztán hisztirohamában magával is végzett) újra feltámadjon és elpusztíthassa a világot. Persze Gainak mindig is ez volt a célja és terve még azelőtt is, hogy a reloaded verzióját kihalászták a keltetőmedencéből. Ja nem is, azért csinálja mert Pszichogirl ugyan meghalt, de a nagy ősi és gonosz rend úgyis feltámasztaná és nem lelne békére. Perzse-persze :)

Az őrült tudós is csak azért zápult meg és akarja a világvégét mert csak. Ez a jövő és ő ott akar lenni. Csak ebben a jövőben nincsenek emberek. Hm. Logika az zsenitől...


Meg a Karácsony ahol először ütötte fel a fejét a vírus: Pszichogirl besokall agyilag a sok csilivili vírustól és briliánstól a testében, végül hiszti vagy dührohamot kap (szó szerint felrobban dühében). Mindenki aki x kilóméteres körben van az meghal a vírustól (standard kristállyá alakulás és elpárolgás mert az olyan csini), a védtelen öcsike és Triton aki pár méterre van tőle simán ember marad. Hm. No, inkább hagyjuk.

SPOILER vége


No jó, lehet csak a Code Geass-szel azonos sablonok miatt nem tetszik annyira mint amennyire valójában jó, de marad az 5/10

2012. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

9/10 Végignéztem és nagyon tetszett. :3 Általában nem vagyok az a kritikus fajta, de abból hogy az első résztől az utolsóig végig izgultam, le lehet vonni hogy bejött.

Talán a téma nem a legeredetibb (tényleg a Code Geass-re hajaz :/) de a grafika meg a zenék bőven kárpótolnak.. Meg különben is, ritka hogy egy új animét találni, ami nem visual novel feldolgozás (nem vagyok egy oldschool anime-fan)

2012. ápr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10/10. Ez az egyik kedvenc animém. Nagyon szeretem. :D
2012. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

imádtam 1000/1000

király volt,de a vége nem tetszett annyira meg nem titsza nmég mindig pár dolog bennem

pl:.

miért vakult meg?

meg ha a voidok eltűntek akkor a keze,miért nem hisz a saját voidjával javította meg ha a voija eltűnt akkor a jobb keze miért nem?

hát ennyi de akkor is szupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer vooooooooooooooooooooooooolt :) :) :) :) :)

2013. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A legjobb anime, amit ismerek, 10/10 pont :DD
2013. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
7! Ha arra a 4 évvel későbbi jelenetre gondoltál, akkor az szerintem már rendes művégtag volt.
2014. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bence12344 ***** válasza:

10/10

Csak a vége nem tetszett mármint, hogy Inori meg halt :/

Amúgy lehet azért lett vak mert a végén inori is vak volt és ez csak egy 1 lehetőség mivel inori gondolom el vette valahogy azt a kristályos cuccot Shu-ból lehet ő meg meg kapta a vakságót viszont a végtagja az vas volt látszódik nem az a krisályos izé :)

2014. aug. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!