Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani jó animéket?

Tudnátok ajánlani jó animéket?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek nemrég keztdem el őket nézni:)

Elggé kezdő vagyok ebbe


2012. márc. 25. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

A célom az, hogy jó legyek

Hű társam oldalán,

Oly sok a harc, a küzdelem,

De győzelem vár ránk!


Kalandra hív a messzeség

Így megismerhetem.

A Pokémonok hű szívét,

Mely így ver odabenn!


Pokémon! Szerezd meg hát mind!

Csak te és én,

Mi győzünk a legvégén

Pokémon!

Ó, te igaz barát,

A győzelem vár ránk.

Pokémon!

2012. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első, gratulálok, megszólalt az értelem. Az rendben vagy, hogy kezdő vagy, de mi érdekel?

- Tokyo Magnitude 8.0; Neon Genesis Evangelion, Mononoke Hime, Nodame Cantabile, Death Note, Chobits, Tsubasa Chrocles, Usagi Drop

2012. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

XXDDDDD te egy igazi idióta vagy első válaszoló


Ami pedig az animéket illeti :


Death Note -Ez csupán 37.rész, de nagyot üt, a legzseniálisabb sorozat, amit valaha láttam, mélyen elgondolkodtatja az embert, tulajdonképpen egy zseni, különc gyilkosról és az utána nyomozó szintén zseni, különc mesterdetektívről és ami a lényeg, kettejük őrületes taktikai párharcáról szól, hihetetlenül izgalmas és elvont, az embert elgondolkodtatja a világról az életről és az emberekről.


Bleach -Nagyon király és izgalmas sorozat, bár kevésbé elgondolkodtató, mivel itt a harc uralkodik, de még így is az egyik élvonalbeli anime.


A vándorló palota -Tisztázzuk, ez egy film és igaz, ami igaz a történet maximum egy határozott közepesre értékelhető, DE ami miatt mégis leírtam ide és ami miatt mégis ennyire él még az én gondolataimban is az a fantasztikus, egészen egyedül álló hangulata olyan amilyet a japánokon kívül más biztosan nem képes életre kelteni, egészen érdekes derűs ugyanakkor valami rendkívül sajátságos is van benne, amit nem tudok leírni, de az biztos, hogy nem érdemes kihagyni az életedből.


Full metal panic! -Egy nagyszerű anime mely izgalmas, akció dús és még érzelem is fellelhető benne, megéri megnézni.

2012. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 halibel ***** válasza:
Naruto, Bleach, Death Note, Vampire Knight
2012. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézz Natsume Yuujinchou-z :D az egyik kedvenc, nagyon szeretem

Nurarihyon no Mago, örök kedvenc marad :D

Shugo Chara eléggé lányos,rózsaszín, de nagyon jó xD

Kimi ni Todoke a legjobb romantikus történet

Ao no Exorcist, imádoma történetet a zenét, és a szereplőket is :D

Ha a földön akarsz feküdni, és a röhögéstől meg sem mozdulni, akkor nézz Gintama-t


ha kell még szívesen mondok, akkor írj nyugodtan :p

2012. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Conan a detektív , bleach , black rock shooter , death note , magic kaito
2012. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ao no exercist, FairyTail, Lovely Complex, Naruto, Bleach, InuYasha,BújBúj szellem, Soul Eater, Shakugan No Shana, Slayers, Nodame Cantabille, Hell Girl, D-Gray man, Death Note, Kiss x Sis(+16, mert perverz egy sorozat, nagyon!), Kilary, Conan a detektív mellesleg ajánlom az animeaddicts.hu-t mert ott minden animét megtalálsz és talán még meg is birod ott nézni, ha tudod a címét :)
2012. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Fullmetal Alchemist, Death Note, Kaleido star

Ez a három a kedvencem, de ezek körül is a legjobb a fullmetal alchemist

2012. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!