Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki látta az ajtó című filmet?...

Ki látta az ajtó című filmet? Aki látta, annak hogy tetszett?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam hogy nagyon megható, és fantasztikus film...
2012. márc. 26. 16:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Én láttam. Tudni kell rólam, hogy őszintán szólva.... öhm, nem vagyok oda a magyr filmekért, és ezért már eleve egy kis előítélettel ültem be a moziba, megnézni.

Hmm... :) várakozásaimat felülmúlta, az biztos :D nem erre számítottam. Nem volt az a tipikus amatőr-magyar szaga. Szabó Istvánnak megint sikerült egy nemzetközi szintű filmet összehozni. Az operatőrnek is jár a taps, hisz ő is kiváló munkát végzett. A szereplők csodálatosak, a történet fantasztikus, és úgy hallottam egészen hű a könyvhöz (bár még nem volt szerencsém Szabó magda alkotását olvasni ) egyszóval tényleg jó lett :)

A moziszékből pedig azal a gondolattal álltam fel,hogy talán mégsincs minden veszve a magyar filmgyártással kapcsolatban :)

15/L

2012. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat:) nemsokára én is nézem moziban...
2012. márc. 28. 17:53
 4/7 anonim válasza:
Láttam, de nem voltam elragadtatva - szerintem bőven van jobb magyar film. Ez elég kapkodósra, tévésre sikeredett, egyáltalán nem "mozis" semmilyen szempontból. Az külön vicces ahogy a szinkronizált külföldi színésznők egymás alföldi tájszólását elemzik. Viszont a regény elolvasásához kedvet csinál :)
2012. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül én is megnéztem és nekem nagyon tetszett! Én is most olvasom a könyvet:)
2012. ápr. 4. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már rég készültem megnézni, de előtte el akartam olvasni a könyvet.

Nos, kissé másként alakult, így ma délután megnéztem a filmet és nagyon tetszett. Kissé elgondolkodtató, nem tipikus mozifilm (mármint olyan értelemben, hogy nem az a chipses, ülünk és bámulunk ki a fejünkből fajta)

Szórakoztató is, lehet azért nevetni rajta.

El fogom olvasni könyvben is, s sajnálom hogy ezidáig halogattam.

Helen Mirrent Tolsztoj életrajzi filmjében láttam nemrég, s akkor mutatták az előzetesét. Már akkor megfogott.

A film snittjei csodálatosak.

Eperjes fenomenális.

Több ilyen magyar film kellene.

2012. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek...én egy kicsit féltem tőle, mert magyar film, de felülmúlta a számításaimat, még a végén meg is könnyeztem:'(
2012. ápr. 22. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!