Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mass Effect 2: Meghalt az...

Mass Effect 2: Meghalt az öngyilkos küldetésben a Mordin, újra csináljam, vagy mehetek így tovább?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 17:10
 1/6 anonim válasza:
bárki meghalhat a küldetésben akivel nem beszélgetsz eleget és mind1ik nélkül ugyanúgy folytathatod... de ha engem kérdezel okosabb vele
2012. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elég sokat beszélgettem vele, énekelt is nekem, és mielőtt elindultam kérdeztem róla, de azt válaszolta, hogy nem ér rá, keressem később, ezért is fura, hogy meghalt.

Főbb szerepet nem adtam neki, végig a másik csapat tagja volt...

Mi lehetett a probléma, min változtassak?

2012. márc. 28. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg kell lennie az összes hajó fejlesztésnek, plusz Mordin lojalitás küldetését teljesíteni kell. Ha ezek megvoltak és így halt meg, akkor az a tippem, hogy az öngyilkos küldetésnél rossz feladatra jelölted ki Mordin-t. Személy szerint én arra jelöltem ki, hogy a túlélőket visszakísérje a hajóra, így életben maradt.
2012. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki lojális volt? Mert olyan is lehet, hogy egy karakter, aki nem lojális, egy másiknak a halálát okozza.
2012. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenki lojális volt.

A probléma az volt, hogy rossz helyre osztottam be (ott hagytam hátul, hogy tartsa a frontot), következő alkalommal vittem magammal, és így mindenki túlélte.

Persze azóta már végigjátszottam a második részt is SPOILER és ott mindenképp meghal, szóval végülis csak késleltetni tudtam a halálát :(

2012. ápr. 13. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Mordin-t küldd el a legénységgel (Dr. Chakwas meg a többiek) a hajóra,és ha útközben meg is lövik,túl fogja élni.
2012. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!