Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmet mondani,...

Tudtok olyan filmet mondani, amin még egy srác is elbőgi magát?

Figyelt kérdés
(fogadtam egy barátommal, hogy megtudom ringatni:D) légyszí segítsetek!:)
2012. márc. 29. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerelmünk lapjai:)
2012. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"megtudom ringatni" -ez amúgy mi?:D megríkatni..arra gondoltál:D
2012. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szia,


az ríkatni lesz, nem ringatni :D de mikor Darth Vader a Star Wars régi sorozat utolsó részében (talán ez a 6.?) megmenti Luke-ot, és a császárt dobja le a mélybe, ott én el szoktam morzsolni 1 könnycseppet. :)

2012. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyomj be valami dél-amerikai szappanopera maratont és kényszerítsed, hogy nézze! Garantáltan sírva fog könyörögni hogy abbahagyhassa, vagy idegösszeomlást kap. Vagy mély apátiába esik és habzó szájjal mered ki a fejéből. :D


Komolyabbra fordítva. Ha nincs hangulata, vagy fogékonysága az ilyesmire, akkor nem fogja semmi bőgésre bírni. Max akkor ha udvarias akar lenni és hagyja hogy nyerj :)

2012. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez, lelki alkati kérdés.

Meg aztán, az ember egy film közben ha akar, akkor egyszerűen elkezd máson gondolkozni, tudatosan nem oda figyel és akkor bármi jöhet semmitől nem fog sírni, ha nem adja át magát a film hangulatának.


De hasonló helyzetben én biztosan ezzel próbálkoznék :


Élve eltemetve(2010)

-Ez egy nagyon jó film Ryan Reynolds a főszereplő és mivel érdekes a történet, ezért oda fog figyelni és szerintem van esély néhány könnycseppre közben, de a film végén határozottan valószínű, hogy valami azért lesz.

2012. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biciklitolvajok
2012. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hachi, a leghűségesebb barát, Szerelmünk lapjai, ezek végén "belement valami piszok a szemébe" a barátomnak... :)
2012. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zombiland.garantálom sírva fog(tok) elrohanni,annyira szar!
2012. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Marley meg én:)
2012. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Powder (Arc)

Afrikai szeretők

Halálsoron

2012. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!