Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit tudtok a Vámpírnaplók 4....

Mit tudtok a Vámpírnaplók 4. évadjáról?

Figyelt kérdés

Sehol nem találtam róla semmit. Csak tudni szeretném, lesz-e egyáltalán, és ha igen, mikor várható? Ha valaki tud valamit, örülnék, ha megosztaná velem! :)

Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)



2012. márc. 29. 19:51
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
En most kaptam meg konyvben es nagyon erdekes a 4 evad amugy Stefanal van Elena.Es Elenat az 5 evadban vagy a 4 ben Bonnie segit viszaternie az elok koze de ugz fog viselkedni mint egz ujszolot ujra meg kell tanulnia mindent.De viszont az az elonye,hogy kulonleges kepesegei lesznek.En mar a 6 evadnal tartok.A 4 ediktol a 6todikig Stefanal egyut lesznek.De Stefant el fogjak rabolni valami rokademonok es Damonel meg kell mentsek ot ujra.Mikor meg mentetek fog kapni egy ajandekot egy jo rokatol. De mielot kibonthatna Damon kibontsa es embere valik. Olyan lesz mint Elena. Stefan nagyon duhos lesz mindvegig Damonre . Azert mert elvete az egzetlen esejet. Majd leirom a tobiit ha elolvastam. Sziasztok.
2012. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
A könyvet én is olvastam! :) Én a filmsorozatról beszéltem :)
2012. aug. 19. 22:08
 23/28 anonim válasza:
Ha tudni akrod nem Szeptemberben lesz hanem Oktober 11 ediken rakjak fel a netre.
2012. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
oktober 11.én lesz és rá párnapra rá magyarországon
2012. aug. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
október 11.-én lesz.
2012. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 kinguczi:X válasza:
a vampirnaplok.hu mindent ir a 4 evadrol
2012. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
már fent van indavideón felirattal a 4.évad 1. része :))
2012. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Tombor Karina válasza:
2012.október 12 (Amerikában 11) azaz h tegnap volt a 4. évad premierje :DD itt meg tudod nézni magyar felirattal : ***** remélem segítettem :DD

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!