Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van értelme megnézni egy...

Van értelme megnézni egy filmet, amihez sem feliratom, sem szinkron nincs és nem értek azon a nyelven?

Figyelt kérdés

van egy svéd 1993-mas svéd film,aminek az angol verziójához van felirat,de azt nemtudom beszerezni,csak a svéd verziót és már nagyon meg akarom nézni.mennyi az esélye,hogy megértem így is a filmet nagyjából?

vhs-en még meg lehet rendelni,de külföldről és nemtudom,hogy azt hogy küldenék ki.


2012. márc. 30. 19:53
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs,a svédet csak egyszer akartam leírni :)
2012. márc. 30. 19:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a film címe?
2012. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2012. márc. 31. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm letöltötte az összes Harry Potter részt, szülinapomra.

Nagyon kedves volt tőle, de sajnos oroszul volt, német felirattal.

Egyik nyelvet se beszélem, de megnéztem mégis.

Nekem bejött nagyon, érdekes volt így filmet nézni.

2012. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

így is,úgyis megnéztem volna,mert nagyon szeretem a ilyen filmeket,de örülök,hogy ilyen véleményt kaptam :)

talán így is megértem majd vhogy.

2012. márc. 31. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Cselekményből tudsz alapozni, és a végén még kiderül hogy tudsz svédül :D Azért azt nem, de barátnőm is valahogy így keveredhetett össze az Alkonyat kínai szinkronos verziójával, úgy hogy még nem látta egyszer sem, pedig megnézhette volna magyarul, de előbb tesztelte a "kínai tudását".

Szerintem nézd meg, tényleg cselekményből lehet következtetni, bár kicsit át kell állnod hozzá hogy nem fogsz semmi párbeszédet érteni.

2012. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már megnéztem és nagyjából értettem is :)

De honnan szerezte be kínai szinkronnal a barátnőd?Én is akarok kínai filmeket :D

2012. júl. 4. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!