Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a Gyűrűk-Urában a Minas...

Ha a Gyűrűk-Urában a Minas Tirith-i csatában nem jött volna a holtak serege akkor is győztek volna az emberek?

Figyelt kérdés
Tudom elég hülye kérdésnek tűnik és "ha" kategóriás, de érdekelnének vélemények.

2012. ápr. 1. 18:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
szerintem nem :)
2012. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés :D. Szeritnem sem lett volna meg úgy a győzelem. Hacsak nem jönnek helyettük a sasok, vagy Beorn egy kis segítséggel.
2012. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm És itt továbbgondolva arra is lehet válaszolni mi lett volna Középföldével ha Szauron győz? Meg tudta volna hódítani?
2012. ápr. 1. 19:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy a könyv vagy a film szemszögéből nézzük :)
2012. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nézhetjük mindkettő szemszögéből.
2012. ápr. 2. 14:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A filmeben nem győztek volna. A könyvet nem akarom el spoiler-ezni, ha még nem olvastad, de ott sokkal kisebb hangsúly van a holtak támogatásán.
2012. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Olvastam mind a három könyvet igaz már rég és nemtom pontosan már mi volt benn.
2012. ápr. 3. 18:35
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
a filmben nagyon kicsi esélyük lett volna szerintem győzniük az embereknek, a könyvben pedig mint már említette az egyik válaszoló a holtak serege SPOILER a pelennori csatában nem játszott szerepet amúgy hogy "mi lett volna ha" sose kellene feltenni ilyen kérdést mert semmi értelme és senki sem tudna elfogadható, normális és biztos választ adni rá
2012. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
amúgy én úgy képzelem el hogy szauron sötétsége egy idő után a tengeren túlra is kiterült volna és egy idő elmúltával minden birodalom és minden nép az ő irányítása alá került volna :))
2012. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oda is írtam "ha" kategóriás szóval tudom, hogy nem lehet rá biztos választ adni, de fejtegetni lehet még ezért írtam ki. Amúgy köszi a választ elég érdekes amit írtál.
2012. ápr. 6. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!