Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Ki lesz Ted Mosby felesége az Így jártam anyátokkal c. sorozat végén? Nem bírom ki a végééig.

2009-06-17 10:50  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2 3 4 5 6 7 8
erre én is kíváncsi vagyok ;)

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/74Időpont 2009-06-17 13:36 Privát üzenet
Szerintem még a forgatókönyvíró(k) sem tudja(k) mert ha jol tudom, még mindig írják (legalábbis remélem :-)) annyit tudni róla hogy Tracy-nek fogják hívni. (legalábbis Ted ezt a nevet emlegette még az első évadban)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/74Időpont 2009-06-17 16:09 Privát üzenet
Spoiler (nem nagyon csak egy kicsit :D)

Már 4 évadot lenyomtak és addig annyit lehet róla tudni, hogy Tracynek hívják, hogy sárga esernyője lesz amikor megismerkedik Teddel és ott tanul majd ahol Ted fog tanítani építészetet :)

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/74Időpont 2009-06-17 17:39 Privát üzenet
Én viszont annyira nem várom, mert az a sorozat végét jelentené valószínűleg és én nagyon szeretem ezt a sorozatot, előző válaszoló vagyok :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/74Időpont 2009-06-17 17:40 Privát üzenet
Elméleteileg az 6. évad első részében szerepelni fog.
Bár nem hiszem mert akkor ki csajozna?

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/74Időpont 2009-08-19 23:32 Privát üzenet
5.évad.

Lehet valahogy módosítani a válaszon ha már elküldtem.
Ilyen esetekre.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/74Időpont 2009-08-19 23:33 Privát üzenet
szerintem ha megjelenik is lesz még vagy egy évadnyi bonyodalom ;)
a Tracyre nem is emlékszem!!
+ott volt a Szt Patrik napi bulin :)
+Ted két héttel azelőtt szokott le a cigiről, h megismerte (ez már 5. évad, kicsit homályos rész a cigizésről)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/74Időpont 2010-01-25 23:55 Privát üzenet
5. évad 12. részében ted már látta a jövőbeli feleségét ^^

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 8/74Időpont 2010-02-13 13:26 Privát üzenet
Hmm...:D
Az az érdekes ebben a sorozatban hogy eddig egy nagyon jópofa vígjáték voltak az első évadok és mostmeg átment egy ilyen romantikus , szívetmelengető szappanoperába :D bár már találtam dolgokat ami arra utal hogy ki a felesége vagyis hogy ki lesz de tudjátok mit ? nem is akarom megtúfni :d majd szépen megvárom amíg kilyönnek azok az epizódok magyarul és kész :D...ennyi

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/74Időpont 2010-02-18 19:11 Privát üzenet
Nos, a részek alapján szerintem nem fog kiderülni, mert ha figyelembe vesszük a film címét, és az epizódok alatt elhangzott neveket, akkor kiderül, hogy a sorozat lényege nem is igazán arra alapúl, hogy ki lesz a felesége, hanem: a fiúk mindig anyának szólítják Lily-t, és a fiúk mindig apának szólítják a többi fiúkat:D Szóval a cím lényegében ennyit jelenthet: Így jártam Lily-vel/Robinnal, vagy éppen azzal akivel:D Most ez így hülyeségnek hangzik, de van értelme:D

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/74Időpont 2010-02-26 23:21 Privát üzenet
1 2 3 4 5 6 7 8

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valami jó sorozat? (amiket nézek/néztem:odaát, lost, alphas, a rejtély, hősök, knight rider (régi, új), kyle xy, hawaii five-o, jericho, SGU, így jártam anyátokkal)
Neil Patrick Harris (Barney Stinson) nak van más sorozat amiben játszik a Így jártam anyátokkal kívül?
Így jártam anyátokkal sorozat: Ted és Barney honnan ismerik egymást?
Honnan tudom letölteni az Így jártam anyátokkal c. sorozat 7. évadjának 2,3. részét?
Az így jártam anyátokkal sorozat 3. -6. évadját hol tudom megnézni/letölteni felirattal?
Az így játam anyátokkal c. sorozat melyik epizódjaiban találták meg Robinról a "titkos" videókat?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu