Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki lesz Ted Mosby felesége az...

Ki lesz Ted Mosby felesége az Így jártam anyátokkal c. sorozat végén? Nem bírom ki a végééig.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 10:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 Szepesi Szabolcs válasza:

Ted a feleségét Robin és Barney esküvőjén fogja megismerni.

Lilyék vitatkoznak Teddel hogy DJ- legyen -e vagy zenekar.

Végül is zenekar lesz és Ted leendő felesége fog basszusgitárzozni.

2013. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
100%

# 61

Ha egy kicsit visszaolvasol, akkor láthatod, hogy volt már írva, hogy Barney és Robin esküvőjén fogja megismerni. Illetve azt is tudjuk, hogy az esküvő után is találkoznak majd egy állomáson!

2013. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim válasza:
Barney féltesója... :D
2013. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
Szerintem is Barney féltesója lesz :)
2013. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim válasza:
sztem nem barney féltesója lesz,mert utána majd egy másik csajjal is összejön és a filmben úgy van h majd az után is meri meg
2013. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim válasza:
Hát most már csak 1 évad van hátra és biztosra mondhatjuk h nm barney feltesoja lesz... Amit meg tudunk es senki nm irta az az h egy régi csajának a lakótársa es otthagyta a sarga esernyot ted igy kapta vissza jovobeli felesege. Szerintem ezt a csajt meg nm mutattak (es azert nm a barney feltesoja ha valaki azert gondolna mert ugy szokta hivni h barney bacsikatok, mert lilyt is lily nénikézi meg marsall bácsikátokozza...)
2013. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim válasza:
Nos,a 8.évad befejező részében Cristin Milioti-t láthatjuk sárga esernyővel,basszusgitárral az esküvő helyszínére jegyet venni egy vonat állomáson.Tudomásom szerint ez az első HIM-es szereplése,tehát ő még senkinek se a senkije (kiv. hogy ő a szobatárs)...
2013. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:

Azért nem volt semmi, ez az évadzáró rész. :)

Lesznek itt még izgalmak rendesen.

Vajon valóban azt a bizonyos személyt láttuk, aki a nagy ő? Vagy még lesz egy nagy csavar a végén?

Már csak 1 évad és mindenre fény derül. :)

2013. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
Tényleg Cristin lesz. Ha rá keresel googlén kiadja.
2013. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 Nóra:) válasza:
Parancsolj, a kérdésre a válasz: [link]
2013. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!