Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A vámpírnaplókban a 3. évad...

A vámpírnaplókban a 3. évad végén Elena miért fog meghalni?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán meghal csak mert azt hallottam.

2012. ápr. 7. 14:55
 1/6 anonim válasza:
Ezt honnan vetted?
2012. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt én még nem hallottam. Én azt hallottam, hogy Alaric fog meghalni.
2012. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én már nem tudom hogy hol olvastam de Alaric nem hal meg. Elenának a az évad végén fontos kérdésben kell döntenie.

De ezt majd csak májusban tudjuk meg.

2012. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na most lelőtted a poént..:DD am nem hiszem, mert akk az egész 4. évad arról szólna, h gyászolnak?:D vagy lehet azt csinálják mint a könyvben, h meghal, aztán szellem lesz aztán megint ember, vagy nem tom hogy volt, de rem nem így lesz..:Ss
2012. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alaric meg hal ,mert Ester(Klaus anyja) vámpírvadász vámpírrá változtatja( aki ki akarja nyírni az összes vámpírt, így kezdi az ősökkel mert ha ők meghalnak az egész vérvonaluk meghal, ergo az összes vámpír) , aki csak akkor hal meg ha Elena meghal, ezért Rebekah kiáll az út közepére Matt és Elena pedig belehajtanak kocsival a Wickery hídról a tóba. Jön Stefan , Elena viszont erősködik hogy Mattet vigye ki előbb, Mattet kiviszi , de mire visszamegy Elenáért, megfullad.. de pánikra semmi ok mert előtte lévő nap Elena kórházba került (agyvérzéssel) és Meredith vámpírvért adott neki.. szóval a mi kis Elenánkból végre vámpír lesz.. mondjuk még nem vennék rá mérget..
2012. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan, ne olvassátok el az előző válaszoló válaszát! :D

Én nem akarom lelőni a poénokat, csak annyit mondok hogy izgalmas lesz...

2012. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!