Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Itt mit mond Elena? Vámpírnapl...

Itt mit mond Elena? Vámpírnaplók,3. évad?

Figyelt kérdés

a video 00:28 másodpercénél mikor Matt megfogja az arcát és mondja h Elenea, és ő válaszol h ? nem értem Katherine-t mondana?

[link]


2011. aug. 19. 13:27
 1/4 anonim válasza:
Az aki megfogja Elena arcát nem Matt hanem Klaus. És Klaus azt mondja, h : Thank you, Elena.= Köszönöm Elena és erre ő azt válaszolja, h : Go to hell!= Menj a pokolba!
2011. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocs nem mattet akartam írni és köszi:) am elena és damon együtt lesznek?:(
2011. aug. 19. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
ez a videó még a 2. évadból van összeállítva. de van már 3. évados előzetes is. azt még nem tudhatjuk, hogy össze fognak-e jönni, de ha igen, szerintem még biztos nem rögtön a 3. évad elején. ez olyan nagy dobás, amit jóóól el kell húzni:D már alig várom a szeptember 15-ét:(
2011. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nánási János válasza:
Nem mer elenának az arcát stefan fogja meg és azt mondja neki satefan hogy "Ez a te gondod nem az enyém és erre elena ezt válaszolja "Menny a pokolba.és ad neki egy pofont elena
2013. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!