Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudnám letölteni a sailor...

Hol tudnám letölteni a sailor moon összes évadát magyar nyelven?

Figyelt kérdés
Angolul is tudok, de magyarul jobban tetszik mert magyar nyelven néztem gyerekkoromban is még az RTL-en a Dragon Ball-lal együtt. Az angol torrentet már megtaláltam, de magyart egyet sem. Az epizódnézős oldalak pedig nem működnek,de amúgy is inkább letölteni akarnám.

2012. ápr. 7. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Öszes évad öszes része ösze movieval.

2012. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Amint látom ezek legtöbbje RTL-es (VHSrip) felvétel. Nem a legjobb minőség, de amíg jobbat nem találok megteszi. Kár, hogy az első részt már eltávolították a feltöltő oldalról. Elkezdtem letölteni angolul is, viszont annak majd mindegyik része rövidebb mint az eredeti japán, mert utánanéztem. Mit tudnak egy gyerekfilmen cenzúrázni ezek az amerikaiak? Ez már szánalmas.

2012. ápr. 7. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!