Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan filmet, mint az Amerikai szépség?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem meg, és szerintem zseniális film, nagyon nagy hatással volt rám. Nézegettem már ajánlásokat, amik ehhez hasonlók, sokat láttam is már, Harcosok klubja, Pillangóhatás, Trainspotting, Donnie Darko, de valahogy ezek mások. Nekem az Amerikai szépség most a kedvenc. Ami ilyen minőségű, hangulatú szerintetek, tudnátok olyat ajánlani? :)
2012. ápr. 8. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírnád, hogy mi tetszett meg ebben a filmben, akkor könnyebb lenne segíteni! Szóval melyik része fogott meg?
2012. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom konkrétan megmondani. Talán az, hogy olyan lassú és nyugodt, de közben annyira szélsőséges és vad. És szeretek 'egyszerű' emberek történetét nézni. Áh, igazából ha mondtok hasonló filmeket, az is jó. :D Mert így tényleg nehéz lenne válaszolni, értem én. :)
2012. ápr. 8. 23:16
 3/3 anonim válasza:
Összeomlás?
2012. máj. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!