Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elgondolkoztatok már néha a...

Elgondolkoztatok már néha a horrorfilmek logikáján?

Figyelt kérdés

Speciel olyan fajtákra gondolok, ahol az események egy (vagy több) régi elhagyatott ház(akban) vagy sötét erdőben, vagy ehhez hasonló helyszíneken játszódnak.

Most őszintén, hányan mennének be közületek egy régi elhagyatott omladozó házba? (mint pl. a fekete ruhás nő vagy a halott madarak c. filmben)

Épp most nézem a fekete ruhás nő-t, és én még akkor se mennék be abba a házba (főleg nem egyedül) ha fizetnének is nekem :D, mert az ilyen filmekben levő házak már messziről is szellem vagy gyilkoslakta házaknak néznek ki.

(jó, tudom hogy ha nem mennének be akk nem lenne horrorfilm, de na, semelyikőnk se menne be oda a valós életben :D)


2012. ápr. 8. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
én a fekete ruhás nőt pl csak könyvben olvastam még, így megértem, hogy a pasi elszánt a munkáját illetően, azért megy be a házba. Persze az egy dolog, hogy a filmben talán úgy jelenítik meg ahogy, de az sztem csak azért van, mert külső szemlélőként te is biztos kíváncsi vagy a rejtélyre. Az más kérdés, hogy ha a helyében lennél, inkább hazamennél. Lehet, hogy én is, de ez a show biznisz, itt nincs helye ellentmondásnak!
2012. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!