Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnéztem a Paranormal Activit...

Megnéztem a Paranormal Activity-t?!?!

Figyelt kérdés
Megnéztem a Paranormal Activity-t és hogy aludjak, egyszerűen nem merek, pedig már lefeküdtem, utána pedig felkeltem Tippeket légyszi.. :( )nem kérek bunkó válaszokat) :)

2012. ápr. 12. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem alszol meghalsz, szóval egyszer biztos elalszol hogy ne halj meg.
2012. ápr. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kicsi.nyunyi válasza:
100%
nézz meg valami disny mesét
2012. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát elmondanám neked, hogy mikor én is megnéztem (egymásután mind a 3-at) én se tudtam aznap este aludni, nagyon rossz volt. De igaz nézz meg valami disney-t. Hátha jobb lesz. Az az igazság, hogy én is féltem.. :( azóta nem nézek ilyen marhaságokat.
2012. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Omg. Hogy lehet félni egy filmtől. Én simán aludtam mind a 3 rész után.
2012. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez velem is így volt, pedig 22 éves vagy, de lehet azért, mert akkor aludtam, amikor barátnőmmel néztük a moziba, és kialudtam magam közben.
2012. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
44%
Amugy ebben mi a félelmetes? én megnéztem az első két részét és semmi..és egyedül néztem meg!!
2012. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Hát jah ez a film nem értem mitől hagy akkora nyomot az emberekben. Persze most nem a kérdezőt akarom leszólni hisz mindannyian mástól félünk, más hat az idegrendszerünkre. De például én is úgy voltam ezzel a filmmel hogy úristen ezen most be kellett volna szarnom? Az a sok idióta esti felvétel és akkor csak annyi a poén hogy kinyílik az ajtó. Akkor már inkább a Kör első része. Nekem még az is beszaratósabb volt.
2012. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!