Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Na szóval van egy sorozat...

Na szóval van egy sorozat amit mostanában nézek. A Hős Legendája Csináltak belölle 3. évadot?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem, két évad után kaszálták.
2012. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Most készítik a 3. évadot. Itt van a trailer: http://www.youtube.com/watch?v=M8LUCscrTNA
2012. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 msebi06 ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nem lesz több évad. Amit linkelt a második válaszoló, az az előző 2 évadból lett kivágva, emlékszem belőle részekre.
2013. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Higgany ***** válasza:
68%
Ha készítenének 3. évadot akkor nem jutna több pénz és műsoridő olyan nagyszerű sorozatokra mint a Vad angyal, Perla, Rosalinda, Cassandra, Gazdagok és szépek, Esmeralda, Marimar, Édes dundi Valentina, Celest, Csábítás, Bűntársak, Lucecita, Esperanza, Ramona, Veled álmodom, Paula és Paulina, Gyagyás család, Vad szenvedélyek, Milliomosra vadászva, Titkok és szerelmek, Ros Marina, Isaura, Kachorra, Lorenzo asszonya, Élet 30-on túl, A vipera, A klón, Csacska angyal, Marichuy, Betty a csúnya lány és a Popey a tengerész!
2013. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Most néztem meg az 1. 2 évadot. én régebben is néztem a Cool Tv - n akkor volt benne más is. Nem csak ezek amiket most láttam. Pl.: Kahlan a rabszolgája lesz egy csajnak a saját ereje miatt amit feléfordítottak. Richard megvakul. Végül mégis elviszik a követ a hejére és nyernek

:) VIszoont most én sem tudom megnézni.....

2013. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Szia! Lehet hogy későn írok, de idén a SMOGO.TV indított egy szavazást a 3. évadról, és mivel a szavazás elérte a 100 szavazatot, sőt még többet is, ezért készítenek egy prezentációt amit a Disney-nek fognak bemutatni. Ha a Disney belemegy, akkor a sorozatra gyűjtést szerveznek, ami azt jelenti hogy azt az összeget amit 2010-2011-ben nem tudtak kifizetni, a rajongók által szednék össze. Kb. pár millió forintot. Hogy lehetséges-e? Ami azt illeti igen, de ha kevesebb összeg gyűlik össze mint amennyi kellene, vagy mini sorozatot vagy filmet készítenek belőle. Ez lehetséges, mivel egy másik sorozatra nemrég 30 nap alatt gyűjtöttek össze pénzt arra, hogy egy filmbeli folytatást véghez vigyenek. Mindenesetre aki még nem szavazott, az most tegye, mert szükség van rá, hogy a Disney a sok rajongót látva belemenjen a folytatásba! Itt tudsz szavazni: [link]
2013. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!