Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nézik le azokat az...

Miért nézik le azokat az embereket akik szeretik a szkifiket?

Figyelt kérdés

Amerikában a filmegben sorozatokban mindig lúzernek állítják be azokat a 20-40 év közötti embereket akik szeretik a szkifiket.

Pl. zsimi szerint a világ.

Miért van ez?


2012. ápr. 13. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

sci-fi, Jim szerint a világ

Ez nem igaz.

2012. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert gyerekesnek tartják, hogy egy kitalált történet iránt rajonganak.

Pedig mindenkinek van gyermeki én-je, csak van aki elfojtja magában mert az "nem menő", meg lenézik a társai. Hogy mondjak néhány példát:

1. Manapság már a 10 éves gyerekek is kiközösítik azt a társukat, aki barbi babával, vagy ha fiú akkor mondjuk például lego-val játszik. Pedig mikor legyenek gyerekek ha nem akkor.

2. Rengeteg felnőtt ember van aki olyan dolgokat gyűjt mint pl. a modellvasútak, pedig nem kockák, sőt teljesen normális emberek.

Csak hát ide süllyedt a világ, kell valaki akit le tudnak nézni, hogy többnek gondolják saját magukat.

Pont ugyanez a helyzet a sci-fi sorozatokkal is.

Én még mindig szívesen megnézem a tv-ben a Csipet csapat rajzfilmet, mert jó emlékeket idéz gyermekkoromból, pedig vagyok már 30 éves.

2012. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-te vagy bunkó vagy vagy unatkozol

1-a sci-fit nem szkifinek írjuk,te észlény

2-a Jim szerint a világ az egy vígjáték(tudom,hogy nem így érted,de lehetnél egyértelműbb)

3-nem a sci-fi fanokat nézik le,hanem azokat,akik ilyen gyűlésekre járnak és nem tudják megkülönböztetni a nem létező dolgokat a valóságtól,ez lásd be tényleg elég

kocka dolog.

de ha kinyitnád a szemed,akkor észrevennéd,hogy sok olyan amerikai műsor van,amiben kifikáznak olyan dolgokat,ami sokaknak sértő lehet.ez van!

és nem zsimi szerint a világ,hanem Jim szerint a világ!

2012. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!