Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titanic 3D? (Kérdésed túl...

Titanic 3D? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Azok véleményére, élményére vagyok kíváncsi, akik megnézték már. Tetszett, nem tetszett? Jó vagy nem? Köszi!
2012. ápr. 15. 01:01
 1/4 Gordon Freeman ***** válasza:
89%

A film ugyanaz, teljesen epikus és 11 Oscart nyert tökéletes alkotás.


Képminőség jó, néhol a gyorsan mozgó képkockák kevésbé élesek, de hát 15 éves filmről van szó.

Szemüveggel és anélkül a háttér esetében van kevés élességbeni eltérés.

Szerintem menj el rá, mert ebben az életedben centenáriuma a hajónak csak egyszer lesz.


Egészen egyszerűen fenomenális, olyan érzésed lesz mintha a hajó utasa lennél.

Nem mondom azt, hogy létezik 100%-os tökéletes film, de ha valami közel áll hozzá, akkor az ez.

A megemlékezésnek ennyivel mindenki tartozik hogy ezt a James Cameronos változatot nézi meg.


Én Imax-ban néztem meg csütörtökön és ma megnézem az rtl-en lesz este 2d-ben! :)

Elvégre is ma lenne az évforduló.

2012. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én már láttam, tegnap :) Csak azért kérdeztem, hogy másoknak mennyire tetszett. Amúgy egyetértek veled, szerintem nagyon jól sikerült.
2012. ápr. 15. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos, én ma néztem meg és nagyon jó volt.A szemüveg miatt kissé sötétebb és engem zavart,hogy elmosódott a háttér a kameramozgásoknál.Amúgy imádom a filmet ma én is megnézem :D
2012. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemrég néztem meg,szerintem nem volt sötétebb vagy ilyesmi...ugyanolyan jó volt mint 2Dbe :Pa történet teljesejn ugyanaz és ugyanolyan megható :')
2012. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!