Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt a legjobb és...

Melyik volt a legjobb és legrosszabb X-Men-film és miért?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik sem volt 'rossz', de ha egymáshoz viszonyítom őket, akkor a leggyengébb az első volt, mert annak szerintem kissé erőltetett volt a története továbbá ennek a filmsorozatnak egyszerűen nem áll jól, ha túl sok érzelmi vívódást visznek bele, pláne az érdektelenebb karakterek részéről(pl.:Vadóc) és ilyen érzelmi viharokból is messze az első részben volt a legtöbb.


Hogy melyik volt a legjobb? Ez nehéz kérdés, igazából nem tudok választani az Ellenállás vége és a Kezdetek : Farkas között, de, akkor Jean és Scott posztapokaliptikus nyüglődése miatt, azt mondom a Kezdetek : Farkas volt az, mert izgalmas volt, fantasztikus akció jelenetekkel és amellett, hogy Logan érzelmi hátterét is jól megismerjük, azért hozza a formáját, a végén az a küzdelem Wade-el egyszerűen pazar mondjuk kicsit rövid, de ez van, ja és az, hogy nyitva hagyták a 'Victor' kérdést az szuper, remélem még feltűnik.


A második részről nem ejtettem szót, de egy átlagos, könnyedd, kifejezetten élvezhető akciófilmről van szó, amely az X-Men sorozat szempontjából igencsak epizódikus.


Az igazsághoz pedig hozzátartozik, hogy az Elsőket nem láttam és nem is tervezem megnézni, mert számomra az X-Men-t kifejezetten a már megszokott tehetséges szereplők jelentik főleg Hugh Jackman így a legkevésbé sem izgat egy olyan mozi, amiben nem hogy ő, de egyetlen eredeti szereplő sem tűnik fel.

2012. ápr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a Legrosszabb a 2-3... legalábbis számomra... eléggé unalmas, csak a végefelé kezd igalmas lenni, és sajnáltam a 3.-ik részben meghalt főszereplőket... egyébként, hogy az előző kommentelő kedvére tegyek... az elsők című részben szerepel a Farkas(rozsomák) , való igaz, hogy csak pár másodpercre... elég sok baki van a történetben, és tényleg nemvalami jó... a Farkas, és az első rész, szerintem megunhatatlan :D
2012. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lini_ligi válasza:
a 2. rész volt a legjobb és a 3.a legrosszabb az 1. egész jó volt
2012. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!