Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter fanok Draco Malfoy?

Harry Potter fanok Draco Malfoy?

Figyelt kérdés

...raco Malfoy miért nem mondja meg Bellatrixxnek hogy felismeri Harryt?

Fogalmam sem volt hogy a HP tulajdonképpen mi a lényege annak ellenére hogy mindegyik filmet láttam egyszer. Tavaszi szünetben úgy döntöttem megnézem egyben az összes filmet.Elképesztő hatással volt rám,nagyon nagyon tetszett és egy-két apróságtól eltekintve összeállt a kép.Ez az egyik ilyen apróság!Köszi a válaszokat!


2012. ápr. 18. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha elolvastad volna, tudnád a választ. :D Amúgy azért, mert rájött, hogy ő volt a f@sz.
2012. ápr. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem olvastam el,mint írtam,soha nem voltam nagy fan.Kicsit kulturáltabb választ is adhattál volna.Azt érzékeltem a 6.filmtől kezdve Draco össze van zavarodva,mégsem világos számomra,mért nem mondta meg Bellatrixxnak,hogy az Harry.Valaki lenne szíves kifejtené nekem ? :)
2012. ápr. 18. 02:35
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Az elsőnek igaza van. Amennyiben ennyire nagy hatással van rád a film olvasd el a könyvet. Nem vesztesz vele semmit és még művelődsz is kicsit. Mostanában sokan nem szeretnek olvasni. A hangos könyveket is be kéne tiltani!
2012. ápr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert Draco egyrészt először még tök jópofának tartotta a halálfalóságot, plusz amúgy is belekerült volna az apja miatt. Aztán rájött, hogy a feladat amivel megbízták, nem valami gyerekjáték. Közben a helyzet komollyá vált, Voldemort már azzal fenyegette, hogy megöli, ha nem tudja megcsinálni, így abból, amivel első nap még kérkedett a vonaton, rémálom lett. Ez már felgyülemlett benne, és az amit Dumbledore mondott neki a toronyban(hogy nem rossz, meg álljon át meg ilyenek), az végképp elbizonytalanította. Át is állt volna (szerintem), de aztán jöttek a halálfalók, Dumbledore meghalt, és minden visszatért -az ő szemszögéből- a rendes kerékvágásba. De már egyáltalán nem élvezte a halálfalóságot. Igen, "rájött, hogy ő a f@sz", tehát rájött, hogy ez rossz. Ezért már nem akarta segíteni a halálfalókat, de ugye az össz amit az élete elvesztése nélkül megtehetett Harry ügyében, az annyi, hogy "nem ismeri fel". De az is lehet, hogy nem merte vállalni a felelősséget. Mert ugye, ha mégse ő, de ő azt mondja igen, akkor Voldemort mindenkit megölt volna.
2012. ápr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm szépen a 4.válaszolónak!

Értem amit mondasz,viszont azt nem,ha végülis segíteni akart azzal hogy "nem ismeri fel őt",azért amit mondtál,akkor utána mikor Harry elmegy a diadémért Draco miért támad rá?Tehát nekem ezzel van a gondom.


Amúgy meg nem mintha bárkinek lenne köze hozzá,de szoktam olvasni,habár nem gyakran.De mit mondtam annyira azért nem érdekel,hogy elolvassam,csak ha már a filmeket láttam,nem ártana tisztán látni.

Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 18. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Mondom, olvasd el, és választ kapsz minden kérdésedre és még többre is.
2012. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ennek az oldalnak ez a lényege,hogy segítséget kérjünk,kérdéseket tegyünk fel.Hogy lehetsz ilyen bunkó?

Nem fogok kiadni több 10 ezer forintot és elolvasni 7 könyvet,ezért a kérdésért.Pláne hogy mint már mondtam hogy annyira nem érdekel a történet,de annyira fogyatékos vagy hogy sajnos nem fogod fel.

Valaki lenne szíves válaszolni a kérdésemre,vagy sosem fogom megtudni Malfoy miért cselekedett így ? :))

2012. ápr. 19. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

A 4. válaszoló elmondta, hogy miért cselekedett így. Nem fogod fel, de azért én vagyok a fogyatékos, meg a bunkó. :D Amúgy nem is kell rá kiadni 10 ezret, kölcsön kéred ismerősödtől, kikölcsönzöd akármelyik könyvtárból, vagy akár e-bookon olvasod, értem? Felfogtam a kérdésed, válaszoltam is az első hozzászólásomban. De azért én vagyok a fogyatékos... Hozzáteszem, hogy olvassál, és mélyen sértve érzed magad, mert adtam egy tanácsot, hogy vegyél kezedbe egy betűkkel, szavakkal, mondatokkal, lapokkal, fejezetekkel (etc. etc.) teli könyvet. DE, amilyen bunkó vagyok, kifejtem a fenti válaszomat, amit az igen kedves 4. válaszoló megtett. Ha emlékszel az első könyvre (ja bocs, te nem olvasol), akkor ott megkéri Malfoy, hogy a mardekárhoz csatlakozzon, idézek egy nagy embert, és akkor utálta meg, amikor nem csatlakozott (h jól emlékszem, rég olvastam). Ugye idő közben szekálták egymást, stb. aztán beállt halálfalónak. Idézek egy nagy embertől;

"Draco egyrészt először még tök jópofának tartotta a halálfalóságot..."

Aztán megbízták Dumbledore megölésével (aki amúgy is meghalt volna, ugyebár), na ez már nem tetszett neki, és elgondolkodott, hogy mégsem olyan jó ez a halálfalóság? Összezavarodott, Dumbledore meghalt, ismét idézek a fenn említett személytől; "Dumbledore meghalt, és minden visszatért -az ő szemszögéből- a rendes kerékvágásba. De már egyáltalán nem élvezte a halálfalóságot. "

Ugye még mindig össze volt zavarodva, ettől függetlenül, és egyszer csak rájött, hogy nem lesz jó, ha Voldemort újra hatalomra kerül, így jobb lesz, ha segíti a munkáját, még ha csak egy picivel is, értem?

Gondoltam, hogy ha a filmet megnézted és csak ennyit mondok, hogy rájött, hogy ő volt a f@sz, le fog esni a tantusz, de tévedtem. Csalódást okoztál nekem! Értem?

2012. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

Egészen röviden azért, mert félt. Félt Voldemorttól, féltette a saját és a családja életét, de kihátrálni már nem tudott a dologból (mert Voldemort megölte volna), ezért inkább hallgatott, vagyis úgy csinált, mintha nem ismerte volna fel Harryéket.

Amikor Harry a diadémet keresi, akkor pedig Draco Voldemort parancsára várta őt a Szükség Szobájában, és őrizte a diadémot. De közben nem engedi, hogy Crak a Crutiatus-átokkal kínozza Harryt, mondván, hogy Voldemort élve akarja.

Szóval ő csak menőnek tartotta, hogy halálfaló lett, de amikor rájött, hogy mit várnak tőle, és milyen ember Voldemort, már nem akarta szolgálni őt, csak azért maradt halálfaló, mert félt, hogy V. megöli.

2012. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!