Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek esélyes lesz...

Szerintetek esélyes lesz látni valamelyik moziban (ha igen, melyikben? ) a Bosszúállókat (Avangers) eredeti nyelven?

Figyelt kérdés
A szinkron borzasztó a bemutató alapján.

2012. ápr. 19. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nagyon reménykedem benne én is! Bár én még nem láttam a szinkronos előzetest, sajnos nem fűzök hozzá túl nagy reményeket. Akármennyire jó is egy szinkron, a közelébe sem érhet az eredetinek. :)

Főleg ha erről a színészgárdáról van szó.

2012. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdemes megnézni Tom Hiddlestonnak milyen magyar hang JUTOTT...... Borzasztó..
2012. ápr. 20. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj ne, pont neki? Ez a mi "szerencsénk".

Na de hamarosan kiderül, láthatjuk-e valahol eredeti hanggal... bár elég bosszantó, hogy még mindig nem tudok jegyet foglalni sehol sem. :C

Egyébkén budapesti vagy? :)

2012. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen budapesti. De miért szeretnél jegyet foglalni? A premierre?
2012. ápr. 23. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajna a premierre nem tudunk elmenni, bár nagyon fontolgattuk a tesómmal. :D

Azért szeretnénk jegyet foglalni miharamabb, hogy jó helyünk legyen (illetve hogy legyen egyáltalán). Ahogy nézem, már szépen fogynak a jobb helyek. :D

Na, most néztem meg, a CinemaCityben listázzák a filmet eredeti nyelven, de még nem hirdettek meg hozzá előadást. :S Hát reménykedjünk!

2012. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!