Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az ördögűzés Emily Rose...

Az ördögűzés Emily Rose üdvéért című filmben mi az igaz belőle?

Figyelt kérdés
Amikor megnéztem a filmet ki volt írva h igaz történet alapján készült. De mi volt belőle az igaz? Én arra gondoltam h az a betegsége volt amit a filmben mondtak és a miatt hitték azt h megszállta az ördög. És a betegségébe halt bele nem az ördögűzésbe. Ti hogy gondoljátok? vagy Mit tudtok erről?

2012. ápr. 20. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia

anneliese michel története alapján készült

szerintem ördög szálta meg senki se mondhatja hogy nem mivel anneliese hitte hogy ördög szálta meg

és mivel ő érezte hogy van valami ezért a skizofrénia kizárva,epilepsziás rohamok,tünetek nem ilyenek ezért epilepszia is kizárva

tartsa mindenki tiszteletben anneliese emlékét

remélem segitettem

ha még érdekel valami ezzel kapcsolatban akkor irj privit

2012. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)
2012. júl. 19. 17:57
 3/4 Shadow087 ***** válasza:
64%
Első válaszoló teljesen, totálisan el vagy tévedve.! Anneliese Michel -nek nem volt semmilyen ördögös baja. Csupán az agyára ment egy akkor még nem ismert vírus, és azért hitték azt, hogy az ördög szállta meg.!!! Minden hülye gyógyszernek nevezett baromsággal etették, ami csak fokozta a hallucinációit!! És igazából a gyógyszerek miatt is halt meg szegény. Szóval valótlan dolgokat ne állíts feleslegesen.! Kedves kérdező. Emily Rose filmje is csak egy pénzhajhász agyszüleménye, aki egy szegény beteg lányból akart hasznot húzni. Undorító emberek vannak!! De Isten nyugosztalja szegény lányt.
2013. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Elmilyt valóban az ördög szállta meg. Ez egy igaz történet, nézz utánna. Egy újabb bizonyíték, hogy van Isten :)
2013. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!