Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Már megint Malcolm?

Már megint Malcolm?

Figyelt kérdés

Nem tud valaki feliratot az s05e11. részhez? Ha jól tudom ezt a comedy central nem adja le, de felirat sincs hozzá (nem találtam)?

Addig nem bírom tovább nézni,a míg ezt a részt nem láttam :( Már megőrülök, hogy nem nézhetem... mi lesz, amikor végzek a sorozattal... :(



2012. ápr. 22. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel sitcom és epizodikusak a részek, nem maradsz le semmiről ha kihagyod, hiszen nem függnek össze a részek.


A hetedik évad első hét része hónapokig nem került leadásra, és mivel nem bírtam tovább várni, megnéztem angol felirattal (érthető, élvezhető volt). Rá kb. 4 napra felrakták magyarul...


Magyar feliratot amúgy nem lehet találni, esetleg 1-1 részhez, úgyhogy vagy megnézed angol felirattal, amivel jobban érthetőek a szövegek, vagy túllépsz a részen, mert többszöri ismétlés után sem adták le magyarul (nyilván nem kaptuk meg a részt).

2012. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok, akkor keresek angol feliratot :(
2012. ápr. 23. 15:14
 3/3 A kérdező kommentje:
nem találok angolt sem :(
2012. ápr. 23. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!