Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Bátor a...

Melyik a kedvenc Bátor a gyáva kutya részetek?

Figyelt kérdés

És miért? Most pár napja youtube-on néztem epizódokat. Sajnos több még nincs fent, de a legismertebbek igen.

Ki a kedvenc szereplőtök?


Nekem Eustace beszólásai tetszenek: "Muriel, hol a reggelim?" Meg lebutakutyázza Bátort, mikor egy hatalmas köszönettel lóg neki, hogy egyáltalán hajlandó megmenteni azt a házsártos, nyekergő fejét :D

Szerintetek melyik "gonosz a legőrültebb"?



2012. máj. 2. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hej-haj

Azért mert szerintem ez az egyik legjobban eltalált rész.

És az összes olyan rész amelyben Katz,a macska szerepel mert ő az egyik favorit főgonoszom.

Kedvenc szereplőm Muriel mivel nagyon aranyos.

Legőrültebb gonosz szerintem Katz,a macska.

2012. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem az mikor a halál eljön hozzájuk, meg a sajtos makarónis vagy mi, ahol Bátor az öreg néninek csinál kaját de sehogy se jó neki. Ez megmaradt a fejemben. (kb. 7 éve láttam)
2012. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez a kis Muriel nevű rész, nem? (A makarónis)
2012. máj. 8. 14:37
 4/17 anonim ***** válasza:
fú szerintem a legőrültebb gonosz Fura Fred...a hideg kirázott tőle,Bátort meg sajnáltam szegényt..
2012. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az a rész tényleg durva volt.. tuti, hogy azzal az emberrel nincs minden rendben..



Amúgy tök jó sorozat :)

2012. aug. 9. 21:42
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a kedvenc részem, amelyikben elmennek valami múzeumba, és bentrekednek éjszakára, na meg az is, amelyikben bátor talál valami kőtáblát, s a házuk elátkozódik. Nameg birom Eustac beszólásait, olyan tipikus kis öregember.
2012. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Utolsó Rámszesz király átkára gondol! :D

KÉrdező,köszi,hogy kiírtad ezt a kérdét,gyerekkorom meghatározó rajzfilmes élménye! Emlékszem,nagyon féltem rajt,nem is nézhettem,de mégis mindig néztem. :)

Kedvenc részem konkrétan nincs is,mindegyiket imádom,A mindenki rendezni akar című epizódon féltem a legjobban,de a Katz Hotel-en is. :))

Kedvenc szereplőm Bátor,és Muriel,de Eustace beszólásait is nagyon szretem.

Mai napig az egyik kedvenc sorozatom!

15/F

2012. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Az egyik legjobb volt, csak az új gagyiságok kiszorították a műsorról :(
2012. aug. 30. 20:56
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen igen, sajnos kiszorították... és így már cartoon networkot sem nézek...régebben sokkal jobb mesék voltak rajta mint most..:) Nekem tetszett még a Fosterék háza képzelet beli barátoknak is ...:)


És hogy ne legyen off...


Nekem a kedvenc részem az volt mikor megkellet éjszaka Eustace-nak csinálni a szélmalmot de történt valami vele, kiment bátor segíteni de már nem találta ott...kb ennyire emlékszek:D Ha segít valaki a címével én is megköszönném:)

2012. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ezt kerested:

http://www.youtube.com/watch?v=XfsHyjYjALI


Egyik legparább rész szerintem! :)

2012. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!