Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki kimásolná nekem ide az...

Pro Patria kérdése:

Valaki kimásolná nekem ide az összes port.hu-s linket, ahol szerepel a filmleírásban a "lány" szó? Másként már nem tudok megtalálni egy filmet, amit régóta keresek.

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 01:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Két 14 éves lányról szól, akiket mindenki többnek néz, és talán valami gyorsétteremben dolgoznak, majd egyiküket elcsábítja a helyi nőcsábász.
2012. máj. 3. 03:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem 13 azaz Tizenharom a film cime, amit annyira keresel?
2012. máj. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mistic pizza?
2012. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem ezek azok. Az a baj, hogy régen volt olyan funkció a google-ben, hogy "az összes találat az adott oldalról", vagy ilyesmi, de ma már hiába írom be, hogy "port.hu", csak néhány találatot ad ki, és hetek óta bármilyen keresőszóval próbálom is megtalálni a filmet, nincs meg. Reménykedtem, hogy valaki nálam okosabb, és tud megoldást.
2012. máj. 3. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Másra nem emlékszel a filmből? Esetleg színészre?
2012. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nevenincs színészek voltak, egy barna hajú, meg egy szőkehajú lány. A pasi egy mexikói kinézetű macsó.

Arra emlékszem még, hogy miután az a nőcsábász (aki talán valamilyen élsportoló volt) lefektette a szőke lányt, megutálták valamiért, és összefirkálták az autóját, meg ilyesmi.

2012. máj. 3. 21:04
 7/7 A kérdező kommentje:
A port.hu-s leírásban is ezt írták anno, amiket most én, onnan emlékszem, a történetre annyira nem, mert nem az elejétől láttam.
2012. máj. 3. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!