Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Mártírok című...

Szerintetek a Mártírok című filmet megnézheti egy 13 éves lány? (annyi vagyok:D) vagy még nem tudnám feldolgozni.

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a film...de félek hogy még nem tudnám feldolgozni.Valaki aki látta már...tanács?:)

2012. ápr. 26. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

ne nézd meg szar film.


14f

2012. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézd meg szerintem. Nagyon beteg film, még várj vele pár évet. Mondom ezt úgy hogy horror rajongó vagyok, és eléggé edzett az efféle dolgokhoz, de így is hagyott bennem egy kis nyomot a film.
2012. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
annyira nem horror ez,legalábbis nem az ijesztgetés a célja.ne nézd meg.amúgy NEM SZAR,TE MAJOM!(első válaszoló)
2012. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem undorodsz tulzottan az ilyenektől akkor hajrá ;)
2012. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nezd meg.
2012. ápr. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez még fiatal vagy. Éppen most értem a végére és még nekem is emésztenem kell ... egy jó darabig, pedig imádom a horrort, de ez durva volt.
2012. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!