Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avangers "szakértők" főleg...

Avangers "szakértők" főleg Hulkosok, nem értem, miért lett "jó" a Hulk?

Figyelt kérdés

Az összes filmet láttam a Bosszúállók előtt csak a Hulkot nem teljesen, csak részletekben, nem vok oda érte de a lényeget tudom.

Namost a Bosszúállókban a végén ugye Bruce Banner kijelentette h ő mindig dühös és hirtelen elkezdte uralni a "szörnyet" és csak azt bántotta akit kell. Miért tudott hirtelen odafigyelni, vagy addig csak g*cizett a többiekkel? :D



2012. máj. 11. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel eddig soha a büdös életbe nem történt olyan hogy Hulk magánál lett volna amíg ő Hulk, ezért totálisan értelmetlennek tartom hogy most hirtelen uralni tudta magát, tehát az egyetlen logikus magyarázatnak az tűnik, hogy kizárólag azért írták így a forgatókönyvbe mert pont jól jött ki, meg hogy ne tűnjön már úgy hogy Hulk egy k*csög .
2012. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A képregényben idővel tudott uralkodni magán. Viszont a filmben nekem is feltűnt ez, hogy egyik pillanatról a másikra jó lett, és ez valahogy nem illett bele. Egy 3 perces jóvá válós részért azért nem haragudtam volna meg.

Bár ha megnézed a Hulk filmeket, egyikben sem volt eredendően gonosz.

De valószínűleg ugyanaz a magyarázata mint a dragonballban :). A közös ellenség egy oldalra állított mindenkit.

2012. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért volt benne egy jelenet, amikor Thorral legyőzték a nagy "ufó-sárkányt" (bocs), és azért biztos ami biztos, Thort is lecsapta... :) Ez még tök jól beleillett abba, hogy mindenkire dühös, csak most kapóra jön, hogy elgyepálja az idegeneket.

csak fura, hogy vasembert miért menti meg...

2012. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondta átváltozás előtt,hogy ő mindig dühös ezért gondolom a filmbe így tudta irányítani. Amikor meg a hajón voltak akkor még dühösebb lett azt már nem tudta irányítani
2012. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
88%
Akkor javaslom nézzétek meg a Hulk c. filmet különösen a végét! Arról szól hogy meditál valami mezőn, tisztáson...egy dzsungelben amikor hall valami "gonosz" zajt és átváltozik. Amikor a 2. részben (Hihetetlen Hulk 2008 asszem )szóbakerül ez az egész átváltozósdi ott is szó van róla hogy meditációval megtanulta uralni a dühét vagyis az átváltozásokat tudja kontrolálni. Vagyis nem csak arra terjed ki, hogy mikor változon át hanem egy bizonyos düh szint alatt a Hulk viselkedését tudja irányitani. persze amikor végképp elborul az agy mint a Bosszúállókban a repülőanyahajón vagy min akkor nincs megállás, de azok a kontrolálatlan átváltozások csak valami sokk hatás válthatja ki...lásd Lokinak a lándzsája az egész csapat közt vitát szított erre a puskaporos hangulatra rájött, hogy a képükbe durantottak a nyilas csávó és emberei...nah itt elszállt az agy és a többit láttátok a mozivásznon. Van egy olyan a Hulk bolygója, az pedig arról szól hogy Hulkot a bosszúállók száműzik mivel a dühkitörései olyan erősek hogy még a föld összes szuperhőse sem tudja megállítani, ezért egy lakatlan bolygóra küldik hisz mindig azt mondja egyedül akar lenni....a többi legyen meglepi ha nem látta volna valaki :D
2012. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az összes választ köszi de az utolsó végre egyértelmű, szóval neked főleg. :)
2012. máj. 19. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért is csinálták így mert csata közben érdekesen jött volna ki ha mondjuk Hulk rátámar Vasemberre. :) Egyépként igaza van az 5. kommentelőnek. A többi filmből kiderül minden. ;)
2014. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!