Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most Elena vámpírrá változott...

Most Elena vámpírrá változott az évadzáró részben?

Figyelt kérdés
szerintetek így marad?:D

2012. máj. 11. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kit választott Damont vagy Stefant?
2012. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Köszönjük a spoilert!
2012. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy spoiler táblát kitehettél volna... :D

Szerencsére én már láttam a részt. Akármennyire is meghalnak meg visszajönnek az életbe a szereplők, arra még nem volt példa hogy egy vámpír változzon vissza emberré. Szóval ez már bizony ígymarad... Szerintem várhattak volna vele még. Az elején persze nagyon izgi lesz hogy hogy fog viselkedni Elena vámpírként (valamelyik régebbi részben ecsetelte, hogy mennyire nem szeretne vámpír lenni.) meg most már visszafognak jönni az emlékei is Damonról. Kicsit fel fogja kavarni a dolgokat ez :D

Vagy a másik lehetőség hogy a vámpírvér addigra már kiürült a szervezetéből, így csak "simán" meghalt és feléledt. De nem hiszem hogy azért ekkora jelenetet rendeznek a semmiért... Kicsit csalódott lennék.

2012. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Hát akkor én is nagyon csalódott lennék ha már nem lenne vámpírvér a szervezetében. Épp itt volt az ideje hogy átváltozzon, legalább neki is megláthatjuk az izgalmasabb oldalát.
2012. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Réka SZJ ***** válasza:
ja ez oan naon jó csak hogy mit tesz majd vámpírként azt csak szeptemberben tudjuk meg!!!!!!:(
2012. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!