Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki nincs elájulva a Bosszúállóktól?

Figyelt kérdés
Mindenki agyonra dicséri, de szerintem nem több, mint bármelyik amerikai szuperhősös film, tömegtermék.
2012. máj. 13. 00:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
én egyszer sem láttam sőőt tv-t sem nézek csak ritkán max heti 1x tele van mindenféle baromsággal amik kinyirnak engem inkább nem is nézem
2012. máj. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem... és elegem is van már a sok erről szóló postból ninegagen meg ilyen szarokon....
2012. máj. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló valami vénasszony lehet. Ti ketten meg gyöpösök. Mondjuk biztos lányok vagytok azért mondtok ilyeneket.
2012. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Én ha lehet meg sem néztem volna, de mivel osztálykiránduláson moziba mentünk, és nem akartam romantikus filmet nézni, ezért ezt néztem. A reklámokból ítélve hülyeségnek tartottam, soha nem néztem volna meg. De nagyon tetszett. Szerintem tök jó és nagyon élveztem a filmet, pedig nem tudtam semmi előzményét.


14/L

2012. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most azért vagyunk begyöpösödöttek, mert nem tartjuk a világ legjobb filmjének? :S Én 16 éves vagyok, elméletileg gondolom az én korosztályomnak is szól, de most érezzem rosszul magam, amiért nem tartom a legcsodásabb dolognak a világon? Hát köszönöm :S
2012. máj. 19. 13:01
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem értem, hogy mi köze van ennek ahhoz, hogy lány vagyok, mert a legtöbb lány ugyanúgy imádja ezt, mint a fiúk, számomra érthetetlen okból. Szóval erről ennyit.
2012. máj. 19. 13:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Pont hogy nem a te korosztályodnak szól azt te csak hiszed, hogy minden rátok pisisekre irányul bocs. Ez azoknak szól akik a képregények korában nőttek fel. Habár te már egyből okostelefonnal szaladgáltál a kezedben mikor megszülettél.
2012. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Innen is látszik, hogy nem vagy túl érett. Neked nem tetszett, másoknak tetszett, jogod van hozzá, hogy véleményt formálj, ahogy bárki más. De ez a kissé lefikázós stílus borzasztó gyerekes, főleg a hátad mögött lévő évek számát tekintve. Tessék tiszteletben tartani más véleményét is.

Ez a film szerintem, ahogy előttem is írták, nem kifejezetten a te korosztályodnak készült. Itthon ráadásul a képregény sem igazán ismert, szóval megértem, ha nem nyűgözött le. Attól másoknak tetszhet, nem?

2012. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem szaladgáltam okostelefonnal, ezt kikérem magamnak. Engem meg nem az zavar, ha az idősebb koroszály szereti, mert ezen nőtt fel, hát had szeresse, de amikor a korombeliek csak nyáladzani tudnak, hogy Thor ilyen cuki meg olyan cuki, és ennyit fognak fel az egészből, az baromira irritáló tud lenni.

És ezt a kérdést azért írtam ki, mert kíváncsi vagyok, más is ezen a véleményen van-e, mivel körülöttem csak azt látom, hogy mindenki isteníti a filmet. Ennyi.

2012. jún. 19. 22:22
 10/14 A kérdező kommentje:
Annyit még, hogy nem én kezdtem a személyeskedést, úgyhogy attól még, hogy 16 éves vagyok, nem biztos, hogy én vagyok a gyerekes.
2012. jún. 19. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!