Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pókember miért nem szerepelhet...

Pókember miért nem szerepelhet a Bosszúállókban?

Figyelt kérdés
Eredetileg, úgy tudom, hogy sólyomszem, és fekete özvegy helyett Pókember, és Rozsomák(farkas)szerepelt volna... a másodikat még meg is értem, hisz ugyebár az x-men teljesen más univerzum, és a bosszúállók szereplőinek többségéről készült előzményfilm is... tehát rozsomák nem kérdés, hogy miért nem szerepel, de vajon pókembert miért nem rakták bele a filmbe... talán azért, mert most készült róla film, és ha lesz bosszúállók 2, abba már őt is berakják?(előre is kössz a válaszokat :D)

2012. máj. 13. 14:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A képregényben a Bosszú Angyalai csapatának több felállása is létezett. Volt olyan, amelyben mondjuk Thor, Vasember nem szerepelt.

Ha a most futó, Magyarországon is megjelenő, Bosszú Angyalai képregényeket nézed (Kingpin kiadótól), abban Pókember, Rozsomák és Póknő is a csapat tagja...

A rendező, a maga ízlése szerint "alakította" ki a csapatot...és válogatta ki, hogy ki lesznek csapat tagjai.

Itt láthatod, hogy kik voltak a gárda tagjai:

[link]

Amúgy az X-men egyes tagjai is rendelkeztek tagsággal a Bosszú Angyalai alakulatában. Pl.: Bestia, Rozsomák.

De Pókember például nemrég a Fantasztikus Négyes csapatához is csatlakozott, mert meghalt a Fáklya.

Nagy a vándorlás az egyes csapatok között...

2012. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
mert túl csicska
2012. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük egyszerű a magyarázat.Mivel a képregényekben nem vagyok jártas,csak a filmeket fogom alapul venni. A S.H.I.E.L.D. azokat a hősöket gyűjtötte össze akinek tudták a kilétét. Ott van ugye Tony Stark aki bevalotta h ő Vasember, Hulkot már régóta üldözi a kormány és tudják h Bruce Banner az, Amerika kapitányt eleve ők "teremtették", Fekete özvegy és Sólyomszem alapból tagok, Thor meg magátol jelent meg az öccsét keresve....Pókember pedig leplezi valódi kilétét, pont azért,h ne találhassák meg. De szerintem egy folytatásban biztos szerepelni fog. Inkább az a kérdés, h a fantasztikus négyes miért nem tagja,hisz az ő kilétüket is ismerik.
2012. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán nem szeretnék leváltani Johnny Storm szerepéről Chris Evans-t.
2012. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

# 13/14 ma 17:33

Ha a fenti wikipedia-linket megnézed, akkor láthatod, hogy a Fantasztikus Négyes is volt tagja a Bosszú Angyalinak...legalábbis a képregényben.

2012. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
de írtam h a filmeket veszem alapul.
2012. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 amanojaku válasza:
egyszerűen a megfilmesítési jogok más stúdiónál vannak a x-men megint másik stúdió. viszont szeretne a marvel studios és a columbia pictures (pókember az övék) kooperálni, legalábbis én olvastam egy ilyet talán a cinestar-on. tehát lehet, hogy a második bosszúállókban benne lesz. én szeretném...
2012. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
41%

A Pókember azért nem lett benne a Bosszúállókban mert az előzmény filmje nem illet oda, illetve a filmes karakter felépítése sem.(Pókember 1-2-3) Ezért csináltak egy új filmet amivel oda illik a hájtek pókszövőjével és szépfiús mosolyával. Így a pókfiú is benne lesz a következő részben.


Farkas(Rozsomák) meg tagja a "titkos szövetségnek" (X-Men),a mutánsokról semmit nem tudnak elvileg. Meg amugy is Rozsomák meghalt még az 1. világháborúban meg a 2. is. Meg ha a SHIELD tud is rozsiról nem fért volna el 2 önfejű egy csapatban meg nagyon kiszámíthatatlan. Csak képzeljétek el Vasember és Rozsomák találkoznak. :DDD


A Fantasztikus 4es meg külön csapat nem baszogatják őket ha gáz van úgy is beállnak. Gondolták... xD

2012. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Hogy miért nincs pókember a Bosszúállókban? Mert egy nagy @#%$%!!! Nagyon örülök, hogy nincs benne! 😉
2015. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pókember azért nem lehetett benne mert a karakter jogok a Sony-nál voltak,de most már újra visszakerült lásd Amerika Kapitány Polgárháború.A fantasztikus négyes karakter jogai pedig a FOX Studionál vannak ők ezért nem lehetnek benne.
2016. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!