Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek miért szeretik? .

Szerintetek miért szeretik? .

Figyelt kérdés
Szerintetek miért szeretik főleg a nők a nyálas, csöpögős giccseket,itt inkább a dél amerikai sorozatokra gondolok?

2012. máj. 25. 10:12
 1/5 anonim válasza:
100%
mert az emberek azt szeretik a legjobban amivel azonosulni tudnak :D tehát mint a legtöbb nő szereti a romantikát és ezekben a sorozatokban jó pasik megmentik a nőket. stb
2012. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úristen!, hát mitől kell megmenteni őket, hiszen körülöttük forog a világ.
2012. máj. 25. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tévedésben élsz. Minden ember várja, hogy megmentse valaki, nem csak a nők. Mindenki valami nagy kalandra vágyik, legyen az romantikus, vagy egészen más. Ezért senkit sem okolhatsz. Emberek vagyunk.
2012. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rékcsi ***** válasza:
64%

Én utálom az ilyen sorozatokat, állandóan csak üvöltöznek benne, a pasik meg nem is jóképűek hanem inkább nagyképűek.

A romantikus filmeket szeretem de abból se a túl csöpögőset ( pl. a Titanik (film) nekem túl nyálas, én maradok inkább a könyv verziónál)

15/L

2012. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Én nem szeretem a nyálas filmeket,pláne nem a dél-amerikai sorozatokat!Ahogy észrevettem az az unatkozó,elhanyagolt csajok sportja!

És szeretném tudni,kedves kérdező Te hol élsz,hogy szerinted a nők körül forog a világ!?Jó hely!Oda költöznék!!!


27/L

2012. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!