Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok jó szellemes filmeket,...

Írnátok jó szellemes filmeket, amik elgondolkodtatóak, de félelmetesek is? Ha lehet, akkor újabbakat, de lehetnek régebbiek is

Figyelt kérdés
Köszönöm. :)
2012. máj. 25. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HalkHogen ***** válasza:

Ezen a nyomorék PA-n tényleg lehet félni? Én meg voltam győződve, hogy vígjátéknak szánták. Gondolkodni meg főleg nincs mit rajta.

A gonosz háza vagy épp a Fehér zaj egy fokkal jobbak.


Ami rohadt jó ebben a szellemes témában, az a Más-világ. Nem annyira félelmetes, de rendkívül hangulatos, nagy fordulattal a végén.

2012. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudomásul kell venned, hogy az emberek félelem küszöbe, annyi féle, ahány ember a földön él, úgyhogy attól még, mert neked nem tetszett ez nem egy rossz film.

Elgondoltatónak meg maximum azon gondolkodtatja el az embert, hogy esetleg valóban létezhet-e hasonló jelenség, azonban ez is szubjektív, hogy ki mire fogékony.

2012. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HalkHogen ***** válasza:

Helyesen: "Mert neked nem tetszett, ez nem BIZTOS, hogy egy rossz film."

Egyébként nem írtam, hogy rossz film, csak épp inkább vígjáték felé hajlott, mint horror felé. Legalábbis a szövegkönyv valamiért túl poénosra sikerült, s ezt egyáltalán nem éreztem szerencsésnek. Béke.

2012. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!