Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozat a legjobb és...

Melyik sorozat a legjobb és miért? Pretty Little Liars, New Girl vagy Glee?

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni, hogy melyiknek álljak neki, most fejeztem be a Gossip Girlt.... esetleg más sorozat ezeken felül?

2012. máj. 25. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ezek közül csak a glee-t nézem, de az nagyon tetszik. jók a zenék amiket feldolgoznak benne. ezen kívül még ajánlom: odaát, vámpírnaplók, grace klinika, így jártam anyátokkal, született feleségek. én többek között ezeket nézem, nekem nagyon bejönnek . :)
2012. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig a Glee-n kívül a többit nézem, amit írtál. A new girl nekem nagyon tetszik, könnyed humor van benne, nem hosszúak a részek, mindig feldobta kicsit a napomat. A pretty little liars is egész jó, sok rejtély tele romantikával. Rengeteg más egyéb sorozat is van, ami tetszhet.
2012. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én még a Skins című sorozatot tudnám ajánlani :) (nekem eddig a GG volt a kedvencem, de most már teljesen Skinsfüggő lettem) :)
2012. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi kommenteket.. :) nehéz a döntés:D:P

am és a The Big Bang Theory-t valaki nézi?:D:P azt elfelejtettem beleírni a kérdésbe....

Skins-nek az amcsi változatát láttam, és utána elég furcsa volt nézni a britet, szóval azzal nem tudom milegyen:D

2012. máj. 26. 23:32
 5/12 tsara90 ***** válasza:
31%

A New Girl nagyon jó, csak ajánlani tudom. Nagyon jól sikerült sorozat lett!

A Glee-t egy időben nem szerettem, de ha szereted a zenéket, akkor ugyanúgy rád fog nőni, mint rám. Mostmár nagyon szeretem.

A PLL-t meg bepróbáltam, de nekem nem jött be, én mindig nagyon komolytalannak tartottam ezt a gimis csaj fenyegetőzik meg gyilkol stb.

2012. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A Big Bang Theory-t és a Pretty Little Liars-t nézem, mindkettő a kedvencem a maga műfajában. Persze kinek mi jön be. Ha Big Bang Theory-t akarsz nézni akkor szerintem előny, ha legalább olvastál már a kvantumfizikáról (én régen bele voltam bolondulva, azért is jön be a sorozat :D) de végül is Star Warsról, Star Trekről is szó van sokszor, ezeket én nem nézem, de mégsem zavaró hogy ennyiszer megemlítik.

A Pretty Little Liars-ban sok a történetszál, ezért soha nem unalmas. Nem túlzottan sok a "nyálas rész", de azért van, szerintem tökéletes összhangban.

Amúgy a Gossip Girl-t én elkezdtem nézni, de csak az ötödik részig jutottam, szóval az nekem nem jött be.

A The Lying Game-t nézem még, ha nagyon unatkozol elmegy, de nem vagyok megelégedve a főszereplő színészi alakításával... Ugye két embert játszik el, és Nina Dobrev alakítása után (vámpírnaplók) hát nem esett valami jól nézni azt a szenvedést...

Remélem tudtam segíteni :D

2012. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Pretty Little Liars a kedvencem.
2012. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

New Girl!

Mostanában kezdték el adni a Baby Daddyt is, szerintem szórakoztató az is :)

ja, és más műfajban: Teen Wolf, az első évad is jó volt, de a második messze túlszárnyalta azt. : )

2012. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 öhhhhhhhh ***** válasza:
abszólut a New Girlt ajánlom, könnyed és tele van humorral, minden rész élvezhető, a szereplők pedig fenomenálisak. Ezenkívül esetleg HIMYMet (így jártam anyátokkal) ajánlhatom, csak msot kezdtem bele, és hihetetlenül jó!!
2012. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Pretty Little Liars-t nagyon szeretem a New Girlről eddig még nem hallottam de a kommentek miatt majd utána nézek és a Glee áh örök kedvenc ^^ :D
2013. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!