Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek tehetséges szinész...

Szerintetek tehetséges szinész Robert Pattinson? Mert véleményem szerint nem, nem hiteles

Figyelt kérdés
Ne tinik írjanak, akik azt írják csak hogy de jól néz ki
2012. máj. 26. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj az alakításával. Még a tvájlátjban is azt hozza, ami Edward. Szóval ott sem az ő hibája, hogy sz*r a karakter.
2012. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, mondjuk a Remember Me az jó film, meg a Vizet az elefántnak, de nekem valamiért nem annyira tetszik ahogy szinészkedik, minden filmben ugyanolyan, bár ez csak egy vélemény.
2012. máj. 26. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem tehetséges, pl nekem a Vizet az elefántnak-ban nagyon tetszett. Sajnos a Twilight miatt beskatulyázzák, sokan mondják, hogy Kristennek és neki csak egyféle arckifejezése van, de aki olvasta a könyvet, az tudja, hogy ilyesmi a két karakter, nekem a filmben pont ettől hitelesek. Egyébként elég érdekes szerepeket vállal el Robert..
2012. máj. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nézd meg a Little Ashes vagy a The Haunted Airmen című filmjeit és utána dönts. Van ott tehetség ( szerintem). De majd Te eldöntöd, hogy tetszik e, és legalább objektívebb képet kapsz róla, nem csak a "kommersz" műfaj képviseletében nyújtott alakítása után ítéled meg. Minden szépet :)

2012. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát én teljesen odavagyok érte de nézd meg majd szerintem a Bel Amiban mert az teljesen más lehet mint a twilight és utána döntsd el!!!
2012. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Amúgy az ikertesóm utálja de szerinte is jó szinész mert igaz, hogy Rob mindig a bamba szépfiút játsza de a vizet az elefántnakban nem, és ott tök jó.
2012. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem roppant tehetség
2012. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem roppant tehetséges fickó.

Adottságai meg vannak,csak nem jó filmekben játszik.

Így a tehetsége nem sokat ér,kár érte.

2012. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak egy filmjét láttam a Little Ashes-t abban tökéletesen formálta meg Salvador Dalít.
2014. jan. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!