Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a Taxi 2 című francia vígjátékról?

Figyelt kérdés
Én nekem régen megvolt kazettán is. Nagyon tetszik. Már a Cool-on is leadták egy párszor.

#vígjáték #francia #taxi #taxi 2 #francia taxi #francia vígjáték taxi 2 #francia taxi 2
2012. máj. 26. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
borzalmas,ráadásul szinte hetente vetítik,úgyhogy még idegesítő is.a főszereplő pedig undorítóan néz ki.
2012. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte véleményedet, de azért egy indok nem árt :)
2012. máj. 26. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
indok?unalmas.mert hetente vetítik szinte,mint mondtam,már nem tudom értékelni.a főszereplő meg azért csúnya,mert Chuck Norris nem kedveli :D
2012. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fergeteges, az egyik legjobb vígjáték. Az elején a terhes nőn egyenesen szakadni szoktam, na meg a férje: "-Ez egy igazi élmény" XXDDD Szóval szerintem baromi jó film, de valóban sajnos arra az útra tévedt, ami az enyészetbe taszította a Függetlenség napját, a Titanicot, a Godzillát, a Jurassic Parkot stb.. a végtelen ismétlés gödrébe.
2012. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
40%

A taxi 2 jó, de az első része jobb volt.

Amúgy ki mondta, hogy mindig meg kell nézni amikor leadják? Netalán fegyvert nyomnak a fejetekhez, hogy nézd meg 100x a filmet? :)

2012. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem nézem meg minden alkalommal,de a relámban is elsütnek pár poént és egy idő után már az is az ember idegeire megy.
2012. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg ebben igazad van, de gyakorlatilag az emberben ott van a tudat, hogy ha akarja, akkor hetente lenne lehetősége megnézni és ez önmagában leértékeli a filmeket az emberek tudatában. Arról nem is beszélve, hogy ezek a filmek az esetek 90%-ában színvonalasabbak bármilyen más televíziós műsornál. Persze, ott van az is, hogy minek kell tévét nézni, de az egy másik történet.
2012. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!