Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik régebbi film lehet ez?

Melyik régebbi film lehet ez?

Figyelt kérdés

Vagy film, vagy néhány részes sorozat, több mint 15 éve volt a tv-ben.

Nem sokra emlékszem belőle, csak néhány jelenetre. Egy kislány volt a főszereplő Celia (Szélia). Mindig valami rosszaságot csinált önhibáján kívül.

Két konkrét eseményre emlékszem:

1. Nyár volt, és a kislánynak rövidebbre nyírták a haját. Először nem tetszett neki, de aztán a végére belátta, hogy nagyon jó érzés mert így nincs annyira melege. Így ő is megnyírta az összes babáját. És volt egy hosszúszőrű macskájuk, őt is tar kopaszra nyírta :)

2. A másik: az iskolájában elkövetett valami csínyt. De viszont egy másik lányra terelődött a gyanú. Celia bevallotta, hogy ő a bűnös, de a tanárai nem hitték el neki, hiába bizonygatta. Azt gondolták, hogy így akarja megmenteni az osztálytársát a büntetéstől.

Megtetszett Celiának a dolog és ettől fogva minden bűnt magára vállalt, amit nem is ő követett el. A végén pedig behívta az igazgató, hogy álljon már le végre.

A sorozat valamikor 1800-as évek vége, 1900-as évek elejére tehető (mármint akkor játszódik :) ).

Aki tudja melyik ez a film, legyen szíves ossza meg velem!



2012. máj. 26. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A címe Celia:

[link]

2012. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt nem hiszem el... minden szóbajöhető módon kerestem de annyi eszem nem volt, hogy a kislány nevére keressek rá.

Köszönöm a segítséged! Hálám jeléül fogadd a zöld kezet!

2012. máj. 27. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megvan videón, digitalizáltattam, és föltettem youtube-ra mind a hat részt. Itt meg tudod nézni: https://www.youtube.com/watch?v=SPuSF3phzlg (ez az első rész, de megvan a többi is).


MÉg annyi, hogy kicsit később játszódik, mint írtad, az 1930-as években, a Franco-féle diktatúra alatt.

2016. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szépen köszönöm!

Ezt mindenképpen meg fogom nézni, köszönöm, hogy feltöltötted!

Örök hála érte!

2016. márc. 8. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!