Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legrosszabb Harry...

Melyik a legrosszabb Harry Potter film?

Figyelt kérdés
tom h nincs legrosszabb akk ink úgy kérdem h neked melyik nem tetszett annyira? FILMRE gondolok

2012. máj. 31. 14:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az első három film még viszonylag könyvhű volt, aztán a 4.-kel botrányos irányba indult el a filmgyártás Harry Potter téren. A tűz serlegét teljesen átírták, de legalább a végét megcsinálták, nagyjából rendezték a szálakat, de nagyon fontos dolgokat hagytak ki, alapjaiban megbontották a történetet. Az 5. kicsit vontatottra sikerült, Bellatrix és a minisztériumi csatajelenet mentette meg a filmet. A 6. elmondhatatlanul felbosszantott, hiszen mire ideértek az adaptációval, teljesen kizsigerelték az egészet, a Félvér Herceg egyáltalán nem arról szólt, amiről a könyv, plusz jeleneteket írtak bele, a lényeget kihagyták és megjelentek a szánalmas, idióta párbeszédek, amik egyébként a korábbi részekben is siralmasak voltak. Így nálam ez a rész nyerte el a megtisztelő címet, ott tartottam, hogy kijövök a film közepén a moziból... A 7.-nél bölcs döntés volt kétfelé szedni, elég jó is lett, de szintén az agyvérzés kerülgetett amikor azzal zárták le a történetet, hogy elhajították a pálcát - ezzel a film nyitva nem zárt le egy történetet, amit a könyv igen. De mindegy. :)
2014. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A 6; 7/2-esnek én nagyon kiakadtam a végén. Így elcseszni....ehez tehedtség kell. És én soha nem tudom megbocsátani amit tettek Ginny karakterével....
2020. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!