Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani jó horror,...

Tudnátok ajánlani jó horror, thriller, pszicho-thriller filmeket?

Figyelt kérdés
Lehetőleg újabbak érdekelnének és semmiesetre sem a trancsírozós, gusztustalan stílusú filmek. Amik tetszettek pl: Bújócska, Hívatlan vendég, The ward, Azonosság stb.

2012. jún. 7. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül horror, viszont elgondolkodtató filmeket tudok, sokszor lenyűgözően sokkoló képi megoldásokkal: Viharsziget, Ópium, Hullámtörés, Észvesztő, Dina vagyok, Mary és Max, Tideland, Ember tervez, Sohaország, Életeken át, stb.
2012. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Kétfejü cápa :D Ezen beszartam a nevetéstől.. Állítólag thriller. :D :D
2012. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Átok 1-2-3

12 majom. (amerikai fantasztikus kalandfilm-nek mondják de én inkább egy pszichés filmnek mondanám nagyon megmozgatja az agyadat szerintem beteg! :))

2012. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

előző-a 12 majom hogy lenne már beteg?!neked sem ajánlom a horrort,sokkot kapnál tőle,ha szerinted ez beteg.

kérdező-én a Ju-ont(az Átok EREDETI,NEM REMAKE FOS verzióját)ajánlom.

Továbbá Noroi és A gyilkos bennünk is jók és megfelelnek a követelményeidnek.

2012. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De a kérdező nem azt írta ne legyen gusztustalan? Erre beírjátok a legvéresebbeket. :D Na jó, én is írok olyat is, szóval lehet kövezni.


Magasfeszültség

Mártírok (állítólag jó, szerintem nem)

Más világ

Az árva

Pandorum

Halálhajó

Hideg préda 1-2

A barlang 1-2

Carriers

The divide

Mothers day

Kocka

A gödör

Ha már Hullámtörés, akkor: Melankólia, Dogville, A Birodalom

A fekete ruhás nő

Fekete halál

A dolog

2012. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

miből gondolod, hogy sokkot kapnék a horror filmektől?

felfedeztél valamit az írásomban ami alapján ezt el tudod dönteni? :D


a 12 majom nem úgy beteg, hogy félelmetes hanem úgy beteg h simán. szóval érted, nekem megmozgatta az agyam, hogy a csávó (Bruce Willis) az elmebeteg osztályon ébred ahol azt mondják neki, hogy ő beteg és képzelődik. aztán meg máshol ébred a föld alatt ahol azt mondják neki, hogy az a valóság és küldetést kell teljesítenie és elküldik a jövőbe. nem tudja már mi az igazság, és mindenki elmebetegnek hiszi és csak a pszichológus nője próbálja meg megérteni. a haverja (Brad Pitt) meg szimplán elmebeteg.


így érted már, hogy mért beteg??

különben is, én azt mondtam, hogy pszichés nem azt, hogy horror!!! :)

2012. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

pandorum??? :DD


akkor inkább már Alien - 8-dik utas a halál

vagy Alien - a bolygó neve halál

2012. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ma 19:02 válaszolónak érdekes ízlése van. Felsorol pár Trier filmet és közé rak olyat,hogy Magasfeszültség. :D Szerintem neked még nincs kiforrva az ízlésed, nem véletlenül nem említettem a Melankóliát vagy a Dogvillet. Ez nem a rendezők harca. Bocs az offért.
2012. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az Alien filmeket azért nem írtam, mert gondoltam azt úgy is ismeri mindenki, mivel alapmű, bár akkor A Dolgot sem kellett volna írnom.

És a Pandorum igenis jó film, főleg, hogy egy európai scifiről van szó.

2012. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. (Továbbra is érdeklődve várok még filmeket.)

A Pandorumot a napokban láttam. Nem rossz film sztem, de én ettől meg sem ijedtem egy kicsit sem.

A Dogville szintén jó. Különleges. Még nem láttam hozzá hasonlót, de tetszett.

Tegnap kezdtem el megnézni a Magasfeszültséget, mert annyi jót olvastam róla, de kikapcsoltam, mivel nem szeretem a trancsírozós filmeket. Fent említettem is. Nekem ez már az apa meggyilkolásánál sok volt.

Szóval szeretek megijedni, szeretem a jó sztorikat, a jó csattanókat. Jó, ha reális, de a misztikussal sincs bajom.

2012. jún. 7. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!