Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani jó horror,...

Tudnátok ajánlani jó horror, thriller, pszicho-thriller filmeket?

Figyelt kérdés
Lehetőleg újabbak érdekelnének és semmiesetre sem a trancsírozós, gusztustalan stílusú filmek. Amik tetszettek pl: Bújócska, Hívatlan vendég, The ward, Azonosság stb.

2012. jún. 7. 17:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pedig a Magasfeszültségben van az egyik legnagyobb csattanó. Persze ha a sok vér miatt nem nézed végig nem gond, de tény, hogy nagy WTF a vége. Bár ha már láttál hozzá hasonló filmet, akkor nem, de mindenképp meglepő.
2012. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
a magas feszültség nekem is be jőn a vége miat mikor kiderült ki az igaz tets de ilyen alapon a varázsgombát is irhatad volna arra sem gondoltam volna
2012. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

"miből gondolod, hogy sokkot kapnék a horror filmektől?

felfedeztél valamit az írásomban ami alapján ezt el tudod dönteni? :D


a 12 majom nem úgy beteg, hogy félelmetes hanem úgy beteg h simán. szóval érted, nekem megmozgatta az agyam, hogy a csávó (Bruce Willis) az elmebeteg osztályon ébred ahol azt mondják neki, hogy ő beteg és képzelődik. aztán meg máshol ébred a föld alatt ahol azt mondják neki, hogy az a valóság és küldetést kell teljesítenie és elküldik a jövőbe. nem tudja már mi az igazság, és mindenki elmebetegnek hiszi és csak a pszichológus nője próbálja meg megérteni. a haverja (Brad Pitt) meg szimplán elmebeteg.


így érted már, hogy mért beteg??

különben is, én azt mondtam, hogy pszichés nem azt, hogy horror!!! :)"


Úgy tűnt az előző válaszodból,hogy féltél tőle,azért mondtam,amit mondtam :)

2012. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!