Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Prometheus c. filmnek lesz...

A Prometheus c. filmnek lesz 18+ dvd kiadása is?

Figyelt kérdés

Láttam már valahol, valaki írta, hogy a mozikban csak a lightosabb verzió lesz ami 16+ de DVD-n egy szaftosabb jeleneteket tartalmazó 18+ kiadás lesz. Ez így várható vagy tévedek??


előre is köszönöm a válaszokat



2012. jún. 7. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! 99,999999%, hogy nem lesz. Sehol sem volt róla még csak hasonló információ sem. Ha Scott mester pedig eldugta a világ elől a durvább részeket, azzal cska maga alatt vágta a fát, emrt elkélt volna egy kis rásegítés a Prometheusnak.
2012. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a fene vigye el! :D én is azt mondom. mondjuk én még nem láttam, de már a 16-os karikából lejön, hogy nem lesz olyan félelmetes mint ahogy vártam sajnos...
2012. jún. 10. 00:37
 3/4 A kérdező kommentje:
na meg van amiről beszéltem. rendezői változat lesz! csak azt nem tudom, hogy az mit takar?? (erre írta valaki valahol, hogy a rendezői változatban lesznek durvább jelenetek)
2012. jún. 10. 00:44
 4/4 anonim ***** válasza:
A rendezői változat nem minden esetben jelent kibővített filmet. Vannnak olyan munkák például, amiket a rendező pont rovidebbnek képzelt eredetileg. A Prometheus esetében azonban nyilván kimarat jelenetekkel lesz tletűzdelve, szóval bővítve lesz a film. Azt viszotn senki sem tudja a készítőkön kívül, hogy ezek milyen stílusú jeleneteket jelentenek, lehet,hogy a romantikáram ennek rá, vagy atörtnetmesélésre, de lehet, hogy - az általad említett - horrorra.
2012. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!