Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket nem idegesít ro. Ul...

Titeket nem idegesít ro. Ul az a típusú ember, aki folyton azzal jön, hogy mennyire nem félt egy horror filmtől, vagy milyen jót nevetett rajta?

Figyelt kérdés

Mi a fenét nevet egy horrorfilmen? Na jó, egy zs kategóriáson talán, de minden úgymond keményebb horror előzetes/cikk alatt ott egy rakat ilyen hsz. Még ha el is hiszem, hogy nem félt (ennek kb 1/1000 a valószínűsége), akkor feltevődik a kérdés, hogy egyáltalán miért nézi meg? Ugye a horror film lényege, hogy félünk, ezért nézzük, ezt élvezzük benne. Esetleg ők csak azért nézik, hogy keménykedhessenek vele?

Engem nagyon idegesítenek...


2012. jún. 8. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Basszus eddig nem is gondoltam erre, de most hogy írtad, engem is idegesítenek :D csak ezzel akarnak 'menők' lenni...akkor is mondják ha majd be sz*rtak rajta :@ A legszánalmasabb az volt, amikor egyik osztálytársam azzal menőzött, hogy a többiek sírtak a Titanic-on, ő meg röhögött akkor, amikor az emberek a süllyedő hajóról lepotyogva nekicsapódtak a kiálló fémrudaknak stb -.-"
2012. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem egészen így van, mert előre te nem tudod, hogy jó film lesz-e. Én kedvelem nagyon a horrorfilmeket, így láttam már jópárat, de amelyek tetszettek is az elenyészően kevés.

De valóban akik azt hangoztatják, hogy halálra röhögték magukat egy horroron azok a legtöbb esetben elég szánalmasak.

Természetesen azért vannak ténylegesen nevetséges nem ZS kategóriás alkotások, mint például a Pokolba taszítva (az állszopó nyanya nem semmi XXDDD), vagy akár a Sikoly, ami feledt igencsak el járt az idő.

2012. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de a sikoly egy nagy mérföldkő, és régi, vagy nem régi, egyáltalán nem érdemli meg, hogy kinevessék. A pokolba taszítva pedig egész jó középkategória. Max 2 olyan jelenettel, ami nevetség tárgya lehet, de akkor sem az maradt meg belőle, hogy milyen jót nevettem.
2012. jún. 8. 23:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Ahogy mondtam a Sikoly felett eljárt az idő, és számos jelenete határozottan megmosolyogni való.

A Pokolba taszítva az én olvasatomban alsóközép kategória, mivel valóban azért nem egy Megapiranha. Valóban az elején, amikor az ember mèg azt hiszi, hogy egy komoly horrorral áll szemben, akkor még van benne feszültség pl.: amikor a csaj lemegy a parkolóba, de utána azért rendesen átcsap mókagyárba :D és nem azért csap át, mert attól kezdve fogtam a hasamat a végéig, hanem mert attól kezdve olyan unalmas volt a film, hogy simán az a 3-4 szánalmasan röhejes jelenet uralta, amin nem bírtam megállni, hogy ne adjak hangot a lesajnáló kínnal vegyült derültségemnek.

2012. jún. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy erre az egy filmre szorítkozzunk, de tényleg nem tudom mi a bajod vele (a kecskés jelenetet leszámítva). Ha nem is izgalmas, de semmiképp sem vicces. Én legalábbis nem nevetni szoktam, ha unatkozok.
2012. jún. 9. 01:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Én sem félek rajta egyáltalán,nem szoktam keménykedni vele.Gyakran irigy is vagyok a közös filmnézések során,mikor barátnőim fejüket a párnába borítva,kukucskálva,olykor nagyokat sikkantva nézik a horrorokat,én meg nagyokat ásítozva bambulok.Ez nem azt jelenti hogy amúgy nem vagyok félős a való életben,de a filmeken nem tudok félni.

És hogy miért nézem?Mert a jobb horror filmek ettől függetlenül szórakoztatnak,izgalmasak,szeretem őket.Plusz a mai napig keresem azt a filmek,amire azt mondhatom,igen,ez nagyon fosatós.

2012. jún. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valóban nem szerencsés egy filmről beszélni, mikor nem erről szól a kérdésed. Ízlések és pofonok. Nem azt mondtam, hogy azért, nevettem olykor, mert unatkoztam, hanem azt, hogy annyira unalmas volt a film, hogy ez a 2-3 vicces jelenet uralta és én is csak ezekre emlékszem szinte.
2012. jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 AncsA(6)3 ***** válasza:

Hát amikor csak a tartalmát olvasom el egy horrornak akkor azt nem tudhatom, hogy félek-e majd rajta, így megnézem.


Azt hiszem elmondhatom magamról, hogy eszméletlen sok horrort láttam már, jót és rosszat is.

Nem mondom, hogy minden nevettem, de igenis volt olyan, ami másnak rettentően félelmetes, és csak értetlenül figyeltem és mosolyogtam, hogy : Mi van, ez nem ijesztő!


Jó példa az Ideglelés.

Elfogadom, és tudom, hogy nagyon sok ember fél rajta, és hogy mennyire nyomasztó. Nekem nem volt az.


El kell fogadnod kedves kérdező, hogy másoknak más a félelemküszöbük. HA te féltél valamin, az nem azt jelenti, hogy másnak is kell.


Én is féltem már horroron, de ha nem akkor még ott van a feszültség, a szorongás. Ezek is hatásos eszközök.

2012. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Ez már nekem is feltűnt. "Én végigröhögtem az egészet" - eléggé óvódás értelmi színvonalú hozzászólás,vagy pedig annyira be van állva a piától (fél doboz sörtől) vagy a gyöpptől, hogy mindenen nevet. Nekem is volt olyan dolog amikor egy horrorfilmben megmosolyogtam valamit. Kb. egy a tízezerből alkalom. De az már elég fárasztó, hogy szinte minden horrorfilmhez kapcsolódóan találok egy (inkább több) ilyen nagyképű hozzászólást.

Én egy ZS kategóriáson se tudok röhögni. Egyszerűen nem sarkall nevetésre az a dolog, hogy van olyan kretén valahol a világon aki egy ilyen forgatókönyv megvalósítására pénzt költött. Sőt inkább fogom a fejem, amikor egy 2011-es filmben egy ezer éves számítógépes grafikával megrajzolt szörnyecskék röpködnek olyan "színészek" feje fölött akiknél még egy tölgyfa is jobb színészi képességekkel rendelkezik, egy olyan történetben aminek a világon semmi értelme sincs.

2012. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nézd meg ezt a filmet: túlélő sziget sírni fogsz..... a röhögéstöl
2012. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!