Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak még 13-15 évesekről...

Vannak még 13-15 évesekről szóló, régebbi, romantikus filmek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Mivel lány vagyok, egyértelmű, hogy szeretem a korosztályomról szóló romantikus filmeket.

Olyat keresek, ami az első szerelemről szól. De az újabbakat valahogy nem szeretem annyira (persze azt is megnézem) De inkább valami 80-as évekbeli film tetszene.


(SPOILER VESZÉLY!)

Házibuli

Imádtam ezt a filmet... Valami különös és nosztalgiához hasonló érzés fogott el, szinte én is szerelembe estem... Ha nem nézzük a befejezést és a második részt, akkor szinte alig kifogásolható.


Változó szerelem

Ez új film, de régebben játszódik. Nagyon-nagyon tetszett ez is, bár nem fogott el az a furcsa érzés.


Holdember

Ezt csak azért írom le, mert amikor a kisebb lány és a fiú együtt fürödtek/játszottak azt egyszerűen imádtam... Amikor a lányka nővére tetszett meg a srácnak, akkor már megutáltam. Amikor meg meghalt a fiú, akkor kikészültem. Semmi bajom sincs a halállal egy filmben, de ilyen stílusban valahogy nem szeretem. :)


Tehát inkább régebbi filmet szeretnék. De csak azért, mert valahogy azok a filmek számomra jobban tükrözik a szerelmet. Jobban tetszenek. „Kikötés” a Happy End is, mert az ilyen stílusú filmeken azt szeretem ha minden szép és jó... :) Újabb filmeket is mondhattok, természetesen nem baj, ha nem pont olyan, mint amilyet leírtam. Egy próbát megér. :)



Ui.: Hoztam pár tetszetős videót a filmekről példának:

http://www.youtube.com/watch?v=-fS8qUsv11Y

http://www.youtube.com/watch?v=Rnzc2-ciO8o&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=RDlXdujRSD8


Előre is köszi a normális válaszokat! :)

14/L



2012. jún. 10. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

My Girl 2 - Az első szerelem

[link]

2012. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A második linked a házibuli 1-részből van. Van ugye a házibuli 2.


Vagy ott van a forró rágógumi

vagy a szerelem első vérig (magyar film)Annak idején nagy film volt,lehet ha most újra nézném akkor kikapcsolnám,hogy milyen gagyi..De szerelmes film

vagy ott van a Love story. Igazi szerelmes film.A végén tuti sírni fogsz.

vagy ha szereted a musicalt akkor ott van a west side story

de van még pár film

- Ghost

- Micsoda nő

- Aludj csak én álmodom

- Ilyenek voltunk (egyik kedvencem)

- A szerelem Harley Davidsonon érkezik (a másik kedvencem)

2012. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

régit nem tudok de ajánlom a felhők fölött 3 méterrel-t.:)

mikor először megnéztám..hát úristen imádtam..másnap újra meg kellet néznem,az egyik legjobb film amit láttam.

14/L

2012. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Így még nem szerettem senkit. 99-es olasz.
2012. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
57%
Ez sem régi film (bár a történet régebben játszódik), de szerintem tetszene neked: Flipped (Változó szerelem)
2012. jún. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szelíd szerelem sorozat (azt hiszem, 8 részes) nagyon ajánlom.
2012. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
jaj én is imádom az ilyen filmeket*-*!!! nem rég láttam a házibuli 1-2-t,de engem is nagyon elvarázsolt! imádom!! igen én is a My Girl-t ajánlanám még:)
2012. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Fucking Amal

Az igazat Jane-ről

Grease

2012. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

Párat már megnéztem, de a legtöbbre még nem volt időm. Eddig még nem találtam olyat, ami igazán tetszene, de tényleg köszönöm szépen az összes választ, segítség volt! :)

2012. jún. 13. 22:56
 10/13 anonim válasza:

Nekem életem filmje a házibuli (amit márláttál)

- Lol http://www.youtube.com/watch?v=YO0UYoh71G4&feature=relmfu


- Majden bombanők


nekem a lol megvan magyarul ha elszeretnéd kérni akkor feher.niki14@freemail.hu és megpróbálom átküldeni.;)


15/L

2012. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!