Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Slidersben miért van ilyen...

A Slidersben miért van ilyen sok ellentmondás?

Figyelt kérdés
A kromagoknak elvileg Quinn egyik alter egója adja át a csúszás technológiáját, később viszont az derül ki, hogy legalább 30 éve tart a háború. Továbba a profi 1x azt mondja, hogy az átjáró 1 percig marad nyitva, de ennek ellenére van mikor rövid idő alatt lezár, van mikor hosszú könnyes búcsúkra is van idő. Meg ha nem csúsznak el akkor 29 évre ott ragadnak, de az utolsó részben nem tudnak elcsúszni és az időzitő újra számol. Hogy is van ez?

2012. jún. 11. 10:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Húha már nagyon rég láttam a sorozatot.

Szerintem a rövid idő alatt való bezáródás csak a mi kedvünkért van, tehát nem mutathatják még +1 órán keresztül az átjárót, várva, hogy bezáródjon.

A 29 évet meg nem úgy mondják, hogy akár 29 évig is? Szóval nem feltétlenül kell lennie annyi időnek és akkor mázlijuk volt.

A kromagokra meg az is lehet magyarázat, hogy egyik dimenzióban Quinntől kapják, egy másikban meg maguktól jönnek rá, mert nincs kizárva, hogy csak 1 dimenzióban alakultak ki.

2012. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igen, a 4. évad utolsó részében találtak egy olyan világot, amit az otthonuknak hittek, de nem az volt, mert ott nem a kromagok, hanem az emberek vtak a rosszak. De a kromag dinasztia Quinn eredeti világából indult ki, legalább 30 éve, ugye mielőtt még Quinn megszületett vna. De a sorozat végén megint van egy ellentmondás, korábban Richman időzítőjében megtalálták a haza vezető koordinátákat, csak azért csúsztak el, mert a kromagok elfoglalták a világukat és megakarják keresni a fegyvert, amivel Quinn szülei kiírtották a kiinduló világból a kromagokat. Az 5. évad 3. részében ezt megtalálják, de fel is használják a kromagok ellen. Utána már miért nem csúsznak egyszerűen haza? Mert a vége meg az, hogy oda akarnak menni, csak addigra az időzítő meghibásodása miatt elveszítik a koordinátákat. Én nagyon nem értem az egészet.
2012. jún. 11. 13:04
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam a sorozatot, de nem értek sok részt benne (meg kicsit az is zavart, hogy folyton leváltották a szereplőket).

De egyébként befejezett a sorozat? Mert a szinkronos részeként amit láttam utolsót az nem a vége volt. Esetleg tudná nekem valaki linkelni a sorozatot? :)

2012. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nincsen befejezve. 5. évad 18. rész az utolsó rész, A látó címmel. Sajnos az egy örök rejtély marad, hogy mi lett vna a vége :(
2012. jún. 11. 15:09
 5/28 anonim ***** válasza:

akkor jól sejtettem, hogy nincs annál több része

hát nagyon sajnálom, bár igaz az első 3 évad hatalmas színvonal volt, de az utolsó kettő már (hogy a négeren (nem jut eszembe a neve, valami r betűs volt,) mindenki kiszállt) nagyot ugrott a színvonala mínuszba.

de azért nem bántam volna ha befejezik a sorozatot, vagyis legalább értelmes véget adnak neki, és nem annyi, hogy a néger beleugrik abba a kapuba :\

2012. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

néger=Rembrandt.


Jól elcseszték. Legalább egy filmmel vagy ha már többre nem futotta, de egy félórás rövid résszel befejezhették vna, ha már ezért nem akartak új évadot indítani. De sajnos nagyon úgy néz ki, hogy a Csillagkapu történet vonalak is így végezték. :(

2012. jún. 11. 17:15
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

óóó igen tényleg Rembrant, köszönöm :)


Na igen, egy 19 rész is elég lett volna, vagy csak zárták volna le az egészet, bárhogy, csak ne hagyják volna függőbe...

dehát nem lehet mit tenni, a legjobb sorozatokat mindig elrontják, vagy épp félbehagyják.

azért egyszer hátha előveszik még és csinálnak neki egy utolsó részt :) reménykedni mindig szabad :)

2012. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Jah, csak mire előveszik, ki tudja hány évesek lesznek a színészek, majd az lesz, hogy Rambrandt az instabil átjáró hatására megöregedett, a többivel meg fene tudja mi lesz, a technológia szintje az embereknek meg hirtelen a kromagok fölé emelkedik.
2012. jún. 11. 19:54
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
na igen ez jogos lesz ^^" vagy majd mások fogják játszani, mint a szupercsapat filmet
2012. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Lehet, de nem hiszem, hogy újra elővennék már vha is.
2012. jún. 11. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!